Çözüldü OPPO reno2z ColorOS11

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Varsa paylaşımınıız paylaşın rencide etmeyiniz.

sarslan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Varsa paylaşınız paylaşın rencide etmeyiniz.
Kimsenin kimseyi rencide ettiği yok hemen hemen her acilan konu başlığını takip edip okuyorum ilginç olan tarafı kısmen iyi olunan konularda nedense bir baskınlık söz konusu kabullenmeme gibi bunu anlayamadım iki farklı forumada uyuyeyim ancak bu tür konularda asla küçümseme yada bir baskınlık söz konusu asla değil buradaki kullanicilar olmasa bu forum olmaz bunu bilmenizi isterim o yüzden birbirimize daha sakin yaklasip daha kibar olalım teşekkürler tekrardan birazdan paylasicam

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kimsenin kimseyi rencide ettiği yok hemen hemen her acilan konu başlığını takip edip okuyorum ilginç olan tarafı kısmen iyi olunan konularda nedense bir baskınlık söz konusu kabullenmeme gibi bunu anlayamadım iki farklı forumada uyuyeyim ancak bu tür konularda asla küçümseme yada bir baskınlık söz konusu asla değil buradaki kullanicilar olmasa bu forum olmaz bunu bilmenizi isterim o yüzden birbirimize daha sakin yaklasip daha kibar olalım teşekkürler tekrardan birazdan paylasicam
Herkese yardımcı olunan bir durum söz konusu burada,olmadığından bahsettim sadece.

Siz olayı farklı yorumluyorsunuz varsa elinizde bişey paylaşın .

Paylaşımlar konusunda aksine teşekkür edilir ilk başta ettiğim gibi ama siz "ruh gibi"söz kullanırsanız farklı cümleler kurarsanız konu amacını aşar hakarete döner, farkında iseniz cümlenizi sildim.

ParTaa

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Paylasmamissiniz hala bekliyorum atarsan yuklicem

hayko5

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Coloros 11 alamayanlar mı var daha. Nasıl bir saçmalık bu