Oppo Reno2Z colors 7 gmail bildirim sorunu

The-rock

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mrb colors 6.1 de iken de bı sure bu gmail ile ilgili bildirim sorunu yaşamıştım ama güç tasarrufu modunu kapatınca sorun çözülmüştü colors 7 den güncellemesini yaptıktan sonra da belli bı sure sorun yoktu lakin bı haftadir tekrardan aynı sorun başladı bildirimler gelmiyor uygulama girmeden haberim mail geldiğini görmüyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar/Kullanıcılar ve Hesaplar bölümünden verileri otomatik eşzamanla seçeneği açık mı?
Ek olarak gmail hesabınıza girin ve soldaki 3 çizgiye tıklayın en altta ayarlar var oradan kendi mail adresinizin üstüne tıklayın alt tarafta gmail'i senkronize et seçeneği açık mı kontrol eder misiniz

Upvote 0

The-rock

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar/Kullanıcılar ve Hesaplar bölümünden verileri otomatik eşzamanla seçeneği açık mı?
Ek olarak gmail hesabınıza girin ve soldaki 3 çizgiye tıklayın en altta ayarlar var oradan kendi mail adresinizin üstüne tıklayın alt tarafta gmail'i senkronize et seçeneği açık mı kontrol eder misiniz

Hocam söylediğin ayarların hepsi aktif

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Hocam söylediğin ayarların hepsi aktif

Ayarlar/Uygulama Yönetimi/Uygulama Listesi bölümünden Gmail'e tıklayın bildirimleri yönet kısmından ayarların aktifliğini kontrol eder misiniz? Ve daha sonra Saklama alanı kullanımı kısmından verileri temizle ve önbelleği temizle yapın.

Sorun hala devam ediyorsa,
Ayarlar/ Kullanıcılar ve Hesaplar bölümünden mail adresinizi kaldırıp tekrardan giriş sağlar mısınız?

Ek olarak rahatsız etme modunu kullanıyorsanız bildirimleri engelleyebilir

Upvote 0

The-rock

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar/Uygulama Yönetimi/Uygulama Listesi bölümünden Gmail'e tıklayın bildirimleri yönet kısmından ayarların aktifliğini kontrol eder misiniz? Ve daha sonra Saklama alanı kullanımı kısmından verileri temizle ve önbelleği temizle yapın.

Sorun hala devam ediyorsa,
Ayarlar/ Kullanıcılar ve Hesaplar bölümünden mail adresinizi kaldırıp tekrardan giriş sağlar mısınız?

Ek olarak rahatsız etme modunu kullanıyorsanız bildirimleri engelleyebilir
Ortaya bı karışık yaptım bı deneme yaptım geldi şimdilik bı sorun yok gibi gözüküyor teşekkürler

Upvote 0

ErkamS

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynı sorunu ben 6.1 de yaşıyorum.Gmail'e güncelleme gelirse o gün bildirimler geliyor ama diğer günler yine gelmiyor.

Upvote 0

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu sorunu yaşamayan yoktur, android telefonlar ve maalesef google
ios kullanırken hiç böyle sorunlarla karşılaşmıyorsunuz, arada bir verileri sil dediğinizde düzeliyor
kullandığınız telefonla alakalı değil emin olabilirsiniz, samsung var şirket telefonu ondada aynı sorunlar
my mail, blue mail gibi alternatif programlar oldukça başarılı deneyebilirsiniz

Upvote 0