Yardım Oppo RENO2Z Hindistan Rom versiyon düşürme

alicem123

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba,

Hindistan rom yüklemek istediğimde hiç dikkat etmeden a.25 sürümünü indirmişim ve şuanda Coloros7 sürümü alamıyorum.

Telefonumun önceki sürümü a.24'dü ve ne yaptıysam eski sürüme dönderemedim.

Bunun bir çözümü var mıdır ? Yoksa a.25'in üzerine tekrar sürüm çıkar mı ? ne yapmalıyım.

Yardımlarınızı rica ediyorum.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Downgrade işlemini "Android SDK Software" ile yapabilirsiniz ve fakat telefonunuzun brick olması muhtemel, herhangi bir durumdan dolayı. YouTube'da "How to downgrade OPPO" yazarak, nasıl yapıldığına bakabilirsiniz. Daha önce benzer bir işlem yapmadıysanız, oldukça riskli olduğunu söyleyeyim.​

Upvote 0

alicem123

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Downgrade işlemini "Android SDK Software" ile yapabilirsiniz ve fakat telefonunuzun brick olması muhtemel, herhangi bir durumdan dolayı. YouTube'da "How to downgrade OPPO" yazarak, nasıl yapıldığına bakabilirsiniz. Daha önce benzer bir işlem yapmadıysanız, oldukça riskli olduğunu söyleyeyim.​
Cevap için teşekkür ederim lakin bir kaç video seyrettim onlar direkt android 10dan 9a düşürme veya 6dan 5e düşürme gibi videoları göstermişler aynı durumda bende aynı işlemleri a.25 sürümünden a.24 sürümüne geçiş için yapabilir miyim ?

Upvote 0

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
A.25'e güncellemeyi "Recovory Mode"da mı yaptınız? Belki A.24'e düşürmeyi de "Recovery Mode" da yapabilirsiniz.

Upvote 0

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynı sorun bende de var şuan geri Türkçe romu nasıl kıracağız ?

Upvote 0

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tekrardan Türkiye rom a geçildiği söylendiği için güvenerek yaptım şuan ne coloros 7 oldu nede geri eski haline geldi stock romu yükleme olanağımız varmı acaba ?

Upvote 0