Oppo reno2z yazılım yukleyebılecek tool varmı

kerim01

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
merhaba let godan aldıgımız telefonda guvenlık kodu cıktı ve aldıgımız vatandasa bırdaha ulasamadık halıyle elımızde kaldı cıhaz buna rom yukleyerek sanırım user lock kalkar dıye dusunuyorum ama rom yukleyecek bır tool bulamadım kabloyu takıp rom atacak bır sıstem varmıdır acaba

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
merhaba let godan aldıgımız telefonda guvenlık kodu cıktı ve aldıgımız vatandasa bırdaha ulasamadık halıyle elımızde kaldı cıhaz buna rom yukleyerek sanırım user lock kalkar dıye dusunuyorum ama rom yukleyecek bır tool bulamadım kabloyu takıp rom atacak bır sıstem varmıdır acaba
Güvenlik kodundan kastınız nedir acaba?
Recovery moda girip factory reset yapmayı deneyebilir misiniz?

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Galiba arkadaş cihaza hard reset attı ve cihaz açılırken cihazdaki gmailin parolasını istiyor kurulum sırasında. Bypass yapılması lazım

kerim01

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
hayır gmail acount degıl guvenlık kodu acılısta 6 hanelı guvenlık kodu makıneyı kapattım actım guvenlık kodu ıstıyor
Mesajlar birleştirildi:

Güvenlik kodundan kastınız nedir acaba?
Recovery moda girip factory reset yapmayı deneyebilir misiniz?

rocovry gırdım wipe data dıyorum o guvenlık kodunu ısıyor oyle hard reset cekebılırım sanırım apıstık kaldık

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
hayır gmail acount degıl guvenlık kodu acılısta 6 hanelı guvenlık kodu makıneyı kapattım actım guvenlık kodu ıstıyor
Mesajlar birleştirildi:

rocovry gırdım wipe data dıyorum o guvenlık kodunu ısıyor oyle hard reset cekebılırım sanırım apıstık kaldık
@Yuzukan ilgilenir misin hocam.

kerim01

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
kolay gelsın arkadaslar bunun guvenlık kodunu nasıl kaldırabılırım acaba rom yukleyecek bır tool bulamadım gunceloeme ya ıcerden yada sd den oluyormus galıba ısın tuafı download moda ses kısma ve power basıyorum sanırım recovry moda gecıyor v1.2 yazan yere tıklıyorum ordada dıyorkı ses acma ve power dıyor yapıtoeum download moda gecmıyor