Yardım Oppo Reno4 telefon kilidini sorunu.!

ata_89

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Oppo Reno 4 telefon aldım.Aldıkdan 1 kaç saat sonra telefona ekran kilidi koydum.Daha sonrasın da koyduğum şifreyi kabul etmiyor defalarca denedim ama kabul etmiyor.Biraz ara verip tekrar girdim aynı şifreyi bir dafa kabul etti açıldı.Sonrasinda şifreyi kaldırayım dedim yine yanlış şifre diyor.Telefonu hiç bir şekilde açamıyorum.Her yolu denedim.Bir çözüm yolu önerecek olan varmı.?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno 4 telefon aldım.Aldıkdan 1 kaç saat sonra telefona ekran kilidi koydum.Daha sonrasın da koyduğum şifreyi kabul etmiyor defalarca denedim ama kabul etmiyor.Biraz ara verip tekrar girdim aynı şifreyi bir dafa kabul etti açıldı.Sonrasinda şifreyi kaldırayım dedim yine yanlış şifre diyor.Telefonu hiç bir şekilde açamıyorum.Her yolu denedim.Bir çözüm yolu önerecek olan varmı.?
Kabul ettiği şifreyi hatırlamaya çalışın yoksa, mail adresi tanımlamışmıydınız oradan sıfırlayın.

Upvote 0

ata_89

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Şifreyi hatırlıyorum doğru girdiğine eminim..Hatta birsa ara verdim girdim aynı şifreyi kabul etti.Sonra tekrar gitti..Mail den de denedim cihazı bul diyerek oda sonuç vermedi..

Upvote 0