Yardım Oppo Reno5 ekran

T4haB

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5
Merhaba arkadaşlar Oppo Reno5 kullanıyorum. PUBG oynarken (yatay şekilde) telefonun sol üst köşesine çok hafif basınca ses çıkıyor nedeninide bilmiyorum telefon yere falan düşmediği halde böyle bi sorun var. Sebebini bilenler yardımcı olabilir mi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar Oppo Reno5 kullanıyorum. PUBG oynarken (yatay şekilde) telefonun sol üst köşesine çok hafif basınca ses çıkıyor nedeninide bilmiyorum telefon yere falan düşmediği halde böyle bi sorun var. Sebebini bilenler yardımcı olabilir mi
Ne sesi oyunla ilgili mi? Yoksa çıtırtı ses mi çatlak yada kırık ses gibi mi?
Oyun harici oraya bastığınızda ses var mı? Yoksa oyun ile ilgili bir durum söz konusu dur oyun oynayan arkadaşlar cevap yazarsa daha anlamlı olabilir.

Upvote 0

T4haB

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5
Ne sesi oyunla ilgili mi? Yoksa çıtırtı ses mi çatlak yada kırık ses gibi mi?
Oyun harici oraya bastığınızda ses var mı? Yoksa oyun ile ilgili bir durum söz konusu dur oyun oynayan arkadaşlar cevap yazarsa daha anlamlı olabilir.
Ekrandan gelen bir ses hafif basınca ekrandan ses geliyor. Oyun harici bastığımda da ses geliyor.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Cihaz yeni bi cihaz. Ekranı falan inceledim çatlak vb. şeyler yok birde fabrika çıkışlı üstünde olan jelatin var ekran koruması yok
Ekran görüntüsü atma şansınız var mı acaba?
Şimdi elinizde iken o köşeye dokununca çatlak kırık gibi ses geliyor yani değil mi yanlış anlamadıysam?.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
O köşede ekran ile arka kapak arasında bir boşluk yada deforme söz konusu mu incelermisiniz?

Upvote 0