Oppo telefonlar için kılıf tavsiyeleri

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Yaklaşık 2 aydır Oppo Reno 2Z kullanıcısıyım . Oppo cihazlar için ülkemizde çok az kılıf çeşidi var herkes her cihaz için bulduğu farklı kılıfları isterlerse atabilir şuana kadar hiçbir yerde bu tarz bir konuya rastlamadım yararlı olabilir belki'de.

Şu tarzda kılıflar var sürekli

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
reno2z kullanıyorum. aslında ben kılıf bulabiliyorum.

W

wittroc

Guest
Oppo için sadece şeffaf kılıfa rastladım. Onun dışında kutu içinden çıkan kılıfı kullanıyorum.

Telefon cam olmasa ve çizilmeyeceğini bilsem kılıfı çıkarır kullanırım ama maalesef bunun garantisi yok. :(

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Oppo için sadece şeffaf kılıfa rastladım. Onun dışında kutu içinden çıkan kılıfı kullanıyorum.

Telefon cam olmasa ve çizilmeyeceğini bilsem kılıfı çıkarır kullanırım ama maalesef bunun garantisi yok. :(

hiçbir telefonumu kılıfsız kullanmadım. reno2z'nin kutudan çıkan kılıfını hiç beğenmiyorum.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Telefonun pop-up kamerası yüzünden kılıfı üretiminin masraflı-zahmetli olacağını düşünüyorum.
Çoğu kişinin silikon kılıfa resim bastırdığını gördüm bu bana pek hoş gelmiyor.

Piyasada ki bütün kılıf çeşitlerini bu sitede bulabilirsiniz nerdeyse şahsi olarak kullandığım bütün kılıfları burdan sipariş ettim gayet memnun kaldım her konuda tavsiye ederim.

Ekran koruyucu için olan konumu da şöyle bırakayım :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Daha önce Apple kullanan birisi olarak baya kılıf çeşitliliği vardı ve gerçekten çok fazla kılıf satın alıyordum mesela Spigen gibi markalar kılıf üretmeye başlamadı Oppo cihazlar için adam akıllı kılıf bulamadım ben açıkçası.

zaten çoğu kılıf satan yerlerde hep apple var :) haklısın, şu ana kadar 3 kılıf aldım ben, ama hepsi plastik. sert bulamadım hiç.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z

Kılıfsız hissiyatı çok hoş telefonun ama bir düşse kesinlikle büyük hasar alacağını garanti ederim. Ve cihazın arka camında'da herhangi bir koruma, ekranda olduğu gibi Gorilla Glass 5 sertfikası yok. O yüzden kılıfsız kullanacak kadar zengin değiliz :D