OPPO TELEFONLARA ÖZEL TELEFON HIZLANDIRICI GELMELİ

Süleyman.

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
OPPO realme 6 telefonum var telefon hızlandırıcı ram temizleyici olmadıgı için play storeden indirmek zorunda kalıyorum ve play storedeki çoğu telefon hızlandırıcı uygulamalar gerçek değil denemediğim uygulama kalmadı hepsi sahte ondan dolayı oppo telefonlara özel hızlandırıcı rica ediyorum.
Teşekkürler.

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
OPPO realme 6 telefonum var telefon hızlandırıcı ram temizleyici olmadıgı için play storeden indirmek zorunda kalıyorum ve play storedeki çoğu telefon hızlandırıcı uygulamalar gerçek değil denemediğim uygulama kalmadı hepsi sahte ondan dolayı oppo telefonlara özel hızlandırıcı rica ediyorum.
Teşekkürler.
Merhabalar efendim

Konu hakkinda cok uzuldum

Telefonunuzda bulunan telefon yöneticisi uygulamasi telefonunuzun ram ve optimize ederdir Realmede bu uygulama varmidir bilmiyorum maalesef.

Google playdan indirdiniz uygulamalarin arka planda calistigi icin bataryanizi hizli tukenmesine yol acacaktir.

Süleyman.

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Merhabalar efendim

Telefonunuzda bulunan telefon yöneticisi uygulamasi telefonunuzun ram ve optimize ederdir Realmede bu uygulama varmidir bilmiyorum maalesef.

Google playdan indirdiniz uygulamalarin arka planda calistigi icin bataryanizi hizli tukenmesine yol acacaktir.
Maalesef telefon yöneticisi denen uygualama yok realmede ama gelse çok iyi olur. Önderdiginiz bi telefon hızlandırıcı ram temizleyici uygulama var mı?

krdsalperen

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Merhabalar efendim

Realme'de telefonu optimize etmek için uygulama var kullanıyorum da gün içinde
Maalesef telefon yöneticisi denen uygualama yok realmede ama gelse çok iyi olur. Önderdiginiz bi telefon hızlandırıcı ram temizleyici uygulama var mı?
Realme'de telefonu optimize etmek için uygulama var. Gün içinde kullanıyorum.

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Realme'de telefonu optimize etmek için uygulama var kullanıyorum da gün içinde

Realme'de telefonu optimize etmek için uygulama var. Gün içinde kullanıyorum.
Evet bende var diye biliyorum arkadasta yokmus cok tuhaf

@Süleyman. Efendim telefon yöneticisi
1638648856947.png
bu sekildedir sizde olmalidir.

Eger sizde yoksa burdan indirebilirsiniz.

Süleyman.

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Efendim bu uygulama telefonunuzda silinemez bir ana menunuzun ekran göruntusunu alip atabilirmisiniz rica etsem
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Dediginiz uygulamayı buldum ama hiç bişeye yaramıyo zaten optimize et siyorum 0 b temizlendi diyor
Mesajlar birleştirildi:

Dediginiz uygulamayı buldum ama hiç bişeye yaramıyo zaten optimize et diyorum 0 b temizlendi diyor
Mesajlar birleştirildi:

Dediginiz uygulamayı buldum ama hiç bişeye yaramıyo zaten optimize et diyorum 0 b temizlendi diyor

Son düzenleme:

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Dediginiz uygulamayı buldum ama hiç bişeye yaramıyo zaten optimize et siyorum 0 b temizlendi diyor
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Ona basili tutup uygulama bilgileri depolama ondan sonte tum verilerini silmeyi deneyiniz