TEMA Oppo Tema / Kurulum - Apk - Font - Paylaşımları Burada !!

Tema Mağazası Kurulum & Tema - Apk - Font Kurulumları Faydalı Oldu Mu?

• Evet

Kullanılan: 28 77.8%
  • Hayır

Kullanılan: 8 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    36

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
coloros 11.1 android 11 e de çözüm bulunur inşallah.
@OğuzTemülken bey bu konuya değindi zaten
Mesajlar birleştirildi:

@Tülin hanım bu konuyu incelermisiniz

Son düzenleme:

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Son sürümde giriş
Tema mağazasına giriş yapıldığına emin misiniz? Bir giriş kısmını kontrol edin tekrar. Sonra tekrar denemeyi indirmeyi deneyin
Son sürümde giriş Yapmıyordu sonra 8 sürümünü önerdiler onda giriş yapabildim bölge hindistan yaptım denemeye tıklıyorum o hatayı veriyor o yazı çıkıyor

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Duvar kağıtları

IMG_20221215_152050_169.jpg
IMG_20221215_152240_965.jpg

Oğuz Temülken

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
A9 2020
Son sürümde giriş

Son sürümde giriş Yapmıyordu sonra 8 sürümünü önerdiler onda giriş yapabildim bölge hindistan yaptım denemeye tıklıyorum o hatayı veriyor o yazı çıkıyor
Şimdi şöyle yapalım. Önce bölge Türkiye yapın. Sonra tema mağazasına giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra Türkiye mağazası içerikleri çıksın. Uygulama içinde hesabınıza bakın, aktif olduğundan emin olun. Sonra uygulamadan çıkın. Uygulama ikonuna basılı tutarak uygulama özelliklerine girin. Orada depolama kısmında verileri tamamen silin. Sonra oradan çıkıp uygulamanın güncellemelerini kaldırın. Ardından 8.0 sürümünü yeniden kurun. Bölgeyi hindistan yapıp tema mağazasına girin. Deneme üzerine basın ve indirin. Sorunsuz kurulur inşallah. Bu arada 5 dakikalık deneme sürümünü kullanı seçeceksiniz. Satın almaya basmayın

Son düzenleme:

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şimdi şöyle yapalım. Önce bölge Türkiye yapın. Sonra tema mağazasına giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra Türkiye mağazası içerikleri çıksın. Uygulama içinde hesabınıza bakın, aktif olduğundan emin olun. Sonra uygulamadan çıkın. Uygulama ikonuna basılı tutarak uygulama özelliklerine girin. Orada depolama kısmında verileri tamamen silin. Sonra oradan çıkıp uygulamanın güncellemelerini kaldırın. Ardından 8.0 sürümünü yeniden kurun. Bölgeyi hindistan yapıp tema mağazasına girin. Deneme üzerine basın ve indirin. Sorunsuz kurulur inşallah. Bu arada 5 dakikalık deneme sürümünü kullanı seçeceksiniz. Satın almaya basmayın
Dediğinizi yaptım giriş yapmadım direk deneme seçeneği çıktı şuan oldu şimdi kalıcı olması için ne yapmak lazım