OPPO Tema Mağazası 6.4 Güncellemesi ile Yepyeni font seçenekleri bizlerle

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Az önce OPPO Tema Mağazası Güncellemesi hakkında OPPO'dan mükemmel bir haber geldi! OPPO Tema Mağazası 6.4 Güncellemesi ile yeni sürümüne kavuştu ve yepyeni özelliklerle bizlerle birlikte.

OPPO Tema Mağazası 6.4 ile Neler Yeni
1. Yeni Fontlar: Birçok dili destekleyen mükemmel font seçenekleri bizlerle
2. Sürpriz içerik: Canlı temalar ve piksel fontlar içerir!

Tema Mağazanızı 6.4 sürümüne güncellemeyi unutmayın ve yepyeni kişiselleştirme seçeneklerinin tadını çıkarın!

Oppo yepyeni Tema Mağazasını 6.4 sürümüne Ağustos başında geçmeyi planlıyor.
Harika Türkiye'ye açılırsa çok iyi olur

İhsan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Az önce OPPO Tema Mağazası Güncellemesi hakkında OPPO'dan mükemmel bir haber geldi! OPPO Tema Mağazası 6.4 Güncellemesi ile yeni sürümüne kavuştu ve yepyeni özelliklerle bizlerle birlikte.

Tema Mağazanızı 6.4 sürümüne güncellemeyi unutmayın ve yepyeni kişiselleştirme seçeneklerinin tadını çıkarın!

Link

heytherose

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020

çok iyi

Duru Karaca

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
OppoA5 2020 telefonum var ancak tema mağazası yok sadece ayarlarda opponun klasik teması var temada ekleyemiyorum

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
OppoA5 2020 telefonum var ancak tema mağazası yok sadece ayarlarda opponun klasik teması var temada ekleyemiyorum
Tema mağazası Türkiye'ye açık değil maalesef.
Mesajlar birleştirildi:

https://www.oppoturkiye.org/threads/cos-7-yeni-temalar-5-sayfada.2472/

İnceleyiniz istwrseniz arkadaşlar paylaşmış.

Son düzenleme:

Mozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
tema mağazasını belli bi ülkeye açmak yada kapatmak nedir ya kimbilir ne saçma sapan şeyler oppo bu konuda bi adım atması gerekiyor. aciklanan hic bir yeniligi ulkemizdeki cihazlarda goremiyoruz. android 11 icin inanilmaz tanitim yapildi ama ülkemizdeki cihazlara gelen guncellemelerde bunlari gormek imkansiz millet simdiden bataryalardan kameralardan sikayet etmeye basladi daha iyi olacagina daha kotu oluyor hersey, cihazdan sogutuyolar insanı..

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
tema mağazasını belli bi ülkeye açmak yada kapatmak nedir ya kimbilir ne saçma sapan şeyler oppo bu konuda bi adım atması gerekiyor. aciklanan hic bir yeniligi ulkemizdeki cihazlarda goremiyoruz. android 11 icin inanilmaz tanitim yapildi ama ülkemizdeki cihazlara gelen guncellemelerde bunlari gormek imkansiz millet simdiden bataryalardan kameralardan sikayet etmeye basladi daha iyi olacagina daha kotu oluyor hersey, cihazdan sogutuyolar insanı..
Avrupaya kapalı genel olarak yani sadece bize değil ama açmayacak diye bişey yok Türkiye'ye yatırım yapmayı düşünğyorlar belki bu kararlarının değişmesine vesile olabilir potansiyel i görünce , bakalım görelim neler getirir zaman.