OPPO Tema Mağazası 6.4 Güncellemesi ile Yepyeni font seçenekleri bizlerle

nurcankaya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5s
Linkkkk
Mesajlar birleştirildi:

kurunca açılıyor hemen gidiyor bir daha mağaza açılmıyor. bütün yöntemleri denedim
Mesajlar birleştirildi:

Linkler nerede acaba gizli link açmak için yorum yapın yorumu beğenin bilmem ne demişsiniz denileni yaptım ama hala bı sonuç yok ortada ben bu temanın 6.4 sürümünun linkini istiyorum sizden benimki 6.5 lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Turiq

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5s
Slm bende sorun yasiyorum tema mağazasina giremiyorum cikis yap yada kaldir geliyor ekrana

Apoapo2727

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Az önce OPPO Tema Mağazası Güncellemesi hakkında OPPO'dan mükemmel bir haber geldi! OPPO Tema Mağazası 6.4 Güncellemesi ile yeni sürümüne kavuştu ve yepyeni özelliklerle bizlerle birlikte.

OPPO Tema Mağazası 6.4 ile Neler Yeni
1. Yeni Fontlar: Birçok dili destekleyen mükemmel font seçenekleri bizlerle
2. Sürpriz içerik: Canlı temalar ve piksel fontlar içerir!

Tema Mağazanızı 6.4 sürümüne güncellemeyi unutmayın ve yepyeni kişiselleştirme seçeneklerinin tadını çıkarın!

Oppo yepyeni Tema Mağazasını 6.4 sürümüne Ağustos başında geçmeyi planlıyor.
Arkadaşlar oppo a5 2020 modele tema store indirdim uygulama açılıyor ama bölgenizle uyumlu değil yada uygun sürümü ekleyin diyor yardımcı olabilirmisiniz

Apoapo2727

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo a5 2020 modele theme store indirdim ama bölge uyarısı alıyorum ama uygulama açıldı bu şekilde bura kadar gelmiş ken yardımcı olabilirmisiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-28-21-45-30-06.jpg
    Screenshot_2021-02-28-21-45-30-06.jpg
    311.2 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2021-02-28-21-45-23-81.jpg
    Screenshot_2021-02-28-21-45-23-81.jpg
    79.4 KB · Görüntüleme: 26

Cgoktas

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Az önce OPPO Tema Mağazası Güncellemesi hakkında OPPO'dan mükemmel bir haber geldi! OPPO Tema Mağazası 6.4 Güncellemesi ile yeni sürümüne kavuştu ve yepyeni özelliklerle bizlerle birlikte.

Tema Mağazanızı 6.4 sürümüne güncellemeyi unutmayın ve yepyeni kişiselleştirme seçeneklerinin tadını çıkarın!

Oppo yepyeni Tema Mağazasını 6.4 sürümüne Ağustos başında geçmeyi planlıyor.
Teşekkürler

Shad0wCourier

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020

Oppo yepyeni Tema Mağazasını 6.4 sürümüne Ağustos başında geçmeyi planlıyor