Oppo Tema Mağazası (Theme Store) APK dosyası

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

Eren

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Türkiye'de mevcut olmayan Tema Mağazası uygulaması aşağıdaki dosyalarla telefonunuza yüklenebilir.

Aşağıda iki adet sürüm mevcut ancak 6.4 sürümü betada olduğu için problemler çıkarttığını görüyoruz. 6.4 versiyon özelliklerini şuradan okuyabilirsiniz: OPPO Tema Mağazası 6.4 Güncellemesi ile Yepyeni font seçenekleri bizlerle

En stabil sürüm 5.0 versiyonu. APK'ları indirerek kurulumunu yapabilirsiniz. Uygulama çalışmaz ise cihazınızın bölgesini Hindistan, dilini İngilizce yaparak deneyin.

Oppo Theme Store v6.4
Boyut: 14.4 MB

Oppo Theme Store v5.0
Boyut: 9 MB

İndirme linkler:
[Gizlenmiş içerik]

Kurulumda sorun yaşayan arkadaşlar için:

Teşekkürler

Eren

Taze Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Paylaşım için teşekkürler. 5.0 versiyonu kurabildim fakat telefonda göremiyorum programı. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

kdrsahin

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Altta ki linkten indirip deneyin
[Gizlenmiş içerik]

ben burada verilen linklerden hiç birini yükleyemedim daha doğrusu sadece 5.0 versiyonu yükleyebildim ama onda teme sayfası boş hiç bir şey yok.
Yukarıda ki linkte ki versiyonu googledan bulup yükledim ve çok memnun kaldım çok güzel temalar var yalnız buradan yüklediğim temaları kullandığım zaman kilit ekranında bildirimler görünmüyor maalesef. Bu forumda burada verilen linklerden yükleme yapıp kullananlar da aynı sorun oluyor mu, kilit ekranında bildirimler görünüyor mu

selimiye74

Yeni Üye
Üye
ben burada verilen linklerden hiç birini yükleyemedim daha doğrusu sadece 5.0 versiyonu yükleyebildim ama onda teme sayfası boş hiç bir şey yok.
Yukarıda ki linkte ki versiyonu googledan bulup yükledim ve çok memnun kaldım çok güzel temalar var yalnız buradan yüklediğim temaları kullandığım zaman kilit ekranında bildirimler görünmüyor maalesef. Bu forumda burada verilen linklerden yükleme yapıp kullananlar da aynı sorun oluyor mu, kilit ekranında bildirimler görünüyor mu
Bulduğunuz uygulamayı paylaşabilir misiniz acaba

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Konu en kısa zamanda tekrar düzenlenecek ve sorunsuz bir kurulum için gerekli tüm yöntemler anlaşılır bir şekilde konunun ilk mesajında anlatılacaktır. Bilginize.

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.