Çözüldü Oppo tema ve Yazı değiştirme?

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba ben telefonuma format attım tema ve Yazı değiştirmek için burada apk verilmişti tekrar verirmisiniz ?? Çok teşekkür ederim şimdiden

Cozen

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Arkadaşlar merhaba ben telefonuma format attım tema ve Yazı değiştirmek için burada apk verilmişti tekrar verirmisiniz ?? Çok teşekkür ederim şimdiden
Merhabalar tema indirdim yazı tipi bı değiştirdim ama eski yazı tipine nasıl dönerim
Mesajlar birleştirildi:

Yardımcı olur musunuz
Mesajlar birleştirildi:

Yardımcı olur musunuz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar tema indirdim yazı tipi bı değiştirdim ama eski yazı tipine nasıl dönerim
Mesajlar birleştirildi:

Yardımcı olur musunuz
Mesajlar birleştirildi:

Yardımcı olur musunuz
Tema mağazasından değişim yaptıysanız tema mağazasına giriş yapın sağ altta ben var ona basın kaynaklarıma basın yazı tipine girin default yapınız eski haline dönecektir.

Upvote 0

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tema mağazasından değişim yaptıysanız tema mağazasına giriş yapın sağ altta ben var ona basın kaynaklarıma basın yazı tipine girin default yapınız eski haline dönecektir.
Elif hanım konumuzla alakalı değil fakat telefon formatı sonrası bildirim cubugunun altında hepsini temizle butonu vardı kaybolmuş nasıl aktif edebilirim. ?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Elif hanım konumuzla alakalı değil fakat telefon formatı sonrası bildirim cubugunun altında hepsini temizle butonu vardı kaybolmuş nasıl aktif edebilirim. ?
Aktif etmek için bir buton yok maalesef ama, ColorOS11 ile gelen bir yenilikti . isterseniz sistem ayarlarını sıfırlayınız.

Upvote 0