Yardım Oppo theme store

Lorenz24

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno2Z kullanıyorum. 1 ay öncesinde Theme Store adından bir uygulama yüklemiştim fakat sisteme entegre olmuş. Bir türlü silemiyorum. Bunun için root atmam gerek ama Oppo izin vermiyor. İki gündür bununla uğraşıyorum Bootloader kilidini kıramıyorum. Bütün yabancı kaynaklar, videolar vs baktım ama hiçbiri işe yaramıyorum üstelik stock ROM da bulamıyorum. Root atmak istiyorum. Daha önceden kingroot, kingo root, vs denedim hem telefondan hem de PC'den terminalden bile erişmeme rağmen olmadı. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler. telefonkajsndasd.jpgtelefonnnasda.jpgtelefonummmmü.jpgtelefonm.jpgBen bu uygulamayı bir türlü kaldıramıyorum. daha önceden yüklemiştim rahatça silinmişti fakat bu silinmiyor bir de üstelik play store da güncelleniyor uygulamaya girdiğimde tema indiriyorum ama uygula diyorum hiçbir şekilde çalışmıyor.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Ekli dosyalar

• IMG_20220922_002831.jpg
    IMG_20220922_002831.jpg
    230.2 KB · Görüntüleme: 21
Upvote 0

Yüksel3440

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Merhabalar bende oppo reno 4 kullanıyorum bana henüz tema mağazası gelmedi sorunu nasıl çözebilirim

Upvote 0

Lorenz24

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kayıt iseniz şuan giriş yapmış vaziyette açık mı yoksa çıkış yaptınız mı?
Aşama aşama yaptıklarımı anlatayım az önce. İlk önce telefonumdan çıkış yaptım ve tema uygulamasına girip oradan oturum açtım fakat ayarlarda açılmış ama uygulama da yine oturum aç diye görünüyor. Yani değişen bir şey olmamış. İniyor ama uygulanmıyor. Güncellemeyi kaldırdım fakat bu sefer de icon olmadığı için uygulamaya giremiyorum mecburen play store'dan girmeye çalıştığımda da güncelle kısmı var sadece

Upvote 0