Yardım Oppo theme store

Lorenz24

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno2Z kullanıyorum. 1 ay öncesinde Theme Store adından bir uygulama yüklemiştim fakat sisteme entegre olmuş. Bir türlü silemiyorum. Bunun için root atmam gerek ama Oppo izin vermiyor. İki gündür bununla uğraşıyorum Bootloader kilidini kıramıyorum. Bütün yabancı kaynaklar, videolar vs baktım ama hiçbiri işe yaramıyorum üstelik stock ROM da bulamıyorum. Root atmak istiyorum. Daha önceden kingroot, kingo root, vs denedim hem telefondan hem de PC'den terminalden bile erişmeme rağmen olmadı. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler. telefonkajsndasd.jpgtelefonnnasda.jpgtelefonummmmü.jpgtelefonm.jpgBen bu uygulamayı bir türlü kaldıramıyorum. daha önceden yüklemiştim rahatça silinmişti fakat bu silinmiyor bir de üstelik play store da güncelleniyor uygulamaya girdiğimde tema indiriyorum ama uygula diyorum hiçbir şekilde çalışmıyor.

Ömer16

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Google amcaya sor rootsuz sistem uygulaması kaldırma diye sana yardımcı olur ama bunun için bilgisayar şart

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno2Z kullanıyorum. 1 ay öncesinde Theme Store adından bir uygulama yüklemiştim fakat sisteme entegre olmuş. Bir türlü silemiyorum. Bunun için root atmam gerek ama Oppo izin vermiyor. İki gündür bununla uğraşıyorum Bootloader kilidini kıramıyorum. Bütün yabancı kaynaklar, videolar vs baktım ama hiçbiri işe yaramıyorum üstelik stock ROM da bulamıyorum. Root atmak istiyorum. Daha önceden kingroot, kingo root, vs denedim hem telefondan hem de PC'den terminalden bile erişmeme rağmen olmadı. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.Ekli dosyayı görüntüle 4775Ekli dosyayı görüntüle 4776Ekli dosyayı görüntüle 4777Ekli dosyayı görüntüle 4778Ben bu uygulamayı bir türlü kaldıramıyorum. daha önceden yüklemiştim rahatça silinmişti fakat bu silinmiyor bir de üstelik play store da güncelleniyor uygulamaya girdiğimde tema indiriyorum ama uygula diyorum hiçbir şekilde çalışmıyor.
Bootloader şifresi olmadığı için root yapamazsınız.
Ayrıca tema mağazasına giriş yapmazsanız indirme işlemini yapmaz.
Hard reset atınız.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tema mağazası açılmış görünüyor artık play store vasıtasıyla herkese yüklenmiş gibi görünüyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-09-22-00-10-58-67_ab118438533feaaf38a427deb7c4d35b.jpg
    Screenshot_2022-09-22-00-10-58-67_ab118438533feaaf38a427deb7c4d35b.jpg
    373.5 KB · Görüntüleme: 15
Upvote 0

Lorenz24

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tema store ye basınca böyle bir sayfa açılmıyor mu sonrasında giriş için ben yada "me " kısmına basın giriş yapınız.
color 3.jpgcolor 2.jpgcolor.jpgOturum açamıyorum. Basığım da hiçbir şekilde tepki yok. İndirdiğim tema yazı font vs de çalışmıyor önceden farklı uygulamalar ile kaldırabiliyordum ama bunu bir türlü kaldıramadım. Çok teşekkürler ilginiz için.

Upvote 0