Yardım Oppo Türkiye'den Çıkıyor Mu?

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Arkadaşlar bugün bir haber okudum Oppo Türkiye'de ki fabikasını kapatacağını ve buna ilave olarak kurumsal operasyonlarınıda sonlandırıp pazardan çıkacağı ile alakalı. Durum nedir daha somut bilgisi olan var mı? Şayet ben bu markayı gerçekten seviyor ve güveniyordum

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Google'da Oppo ile ilgili haberler bölümünde sadece Teknolojioku sitesi yayınlamış bu haberi,eğer gerçek olsaydı çoğu sitede görürdük bu haberi. Çokta dikkate almaya gerek yok bence. Oppo sevdiğim ve dünyanın en iyi telefon markalarından birisi.
Bende öyle düşünüyorum. Umarım gerçeği yansıtmaz lakin "Ateş olmayan yerden duman çıkmıyor" olayıda beni korkutmuyor değil.

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Demek ki OPPO, resmen Turkiye pazarindan ayriliyor. Umarim bundan vazgecerler. OPPO'dan her sey beklenir, beni de "Ates olmayan yerden duman cikmaz" sozu korkutuyor. Bekleyip gorecegiz.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Demek ki OPPO, resmen Turkiye pazarindan ayriliyor. Umarim bundan vazgecerler. OPPO'dan her sey beklenir, beni de "Ates olmayan yerden duman cikmaz" sozu korkutuyor. Bekleyip gorecegiz.
Teknoloji zincir marketleri Oppo satışlarını giderek bırakıyor fiziki mağazaların çoğunda Oppo standı kaldırılmış vaziyette satış temsilcileri Türkiye'den çıkıyor Oppo diyor. Oppo Türkiye instagram hesabı yılbaşından beri paylaşm yapmıyor gelişmeler bu söylentileri doğrular nitelikte
Mesajlar birleştirildi:

İlave olarak duyumlarıma göre Oppo Türkiye'deki fabrikasında 1 aydır imalat tamamen durmuş durumda

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
OPPO Türkiye instagram hesabı yılbaşından beri paylaşım yapmıyor gelişmeler bu söylentileri doğrular nitelikte.
Evet OPPO resmen Türkiye pazarından çekiliyor. Açıklamasını yaparlar diye düşünüyorum. OPPO Türkiye instagram hesabında yılbaşından beri paylaşım yok ayrıca kontrol ettim yorumlara bile yanıt yok.

İlave olarak duyumlarıma göre OPPO Türkiye'deki fabrikasında 1 aydır imalat tamamen durmuş durumda
Haklısınız teknolojik marketler bile artık OPPO cihaz satmıyor. Turkcell, Mediamarkt ve Vatan Bilgisayar gibi yerler... Geçen Vatan'a gittim hoparlör almak için birisi OPPO cihaz sordu almak için adamlar "Türkiye'de OPPO cihaz satışı yok ve elimizde kalmadı" dedi.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet OPPO resmen Türkiye pazarından çekiliyor. Açıklamasını yaparlar diye düşünüyorum. OPPO Türkiye instagram hesabında yılbaşından beri paylaşım yok ayrıca kontrol ettim yorumlara bile yanıt yok.

Haklısınız teknolojik marketler bile artık OPPO cihaz satmıyor. Turkcell, Mediamarkt ve Vatan Bilgisayar gibi yerler... Geçen Vatan'a gittim hoparlör almak için birisi OPPO cihaz sordu almak için adamlar "Türkiye'de OPPO cihaz satışı yok ve elimizde kalmadı" dedi.
Telefonu alalı 4 ay oldu. Moralimi bozmayın:)
Satılan ürünler mevcut,ayrıca büyük bir pazarı kimse bırakmaz el değişir ama pazar bırakılmaz, bir pazarda tanıtmak için bir çok masraf yapılıyor ayrıca hazır potansiyeli olan bir firma müşteri kapasitesi de olan bir pazar anca stratejik değişikler yapabilir.

Upvote 0