Yardım Oppo Türkiye'den Çıkıyor Mu?

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Arkadaşlar bugün bir haber okudum Oppo Türkiye'de ki fabikasını kapatacağını ve buna ilave olarak kurumsal operasyonlarınıda sonlandırıp pazardan çıkacağı ile alakalı. Durum nedir daha somut bilgisi olan var mı? Şayet ben bu markayı gerçekten seviyor ve güveniyordum

mertözduman1

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Temsilci göndermek gerekiyor galiba A55 Aralık Android Güvenlik Güncellemesi'ni hâlâ almadı. Ya bu yaşananlardan dolayı galiba veya ColorOS 13 ile verilecek diye düşünüyorum. :)
Oppo a74 bende bakiyorum ama gelmiyo güvenlik güncellemesi gelse bile en fazla ne gelebilirki artik oppodan sogudum desem

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Satarim satmam hocam elif hanimdan goruyosunuz ayni soyluyorsunuz durucak 4 yil garantisi var
Surekli A74'ten sogudunuzu soyluyorsunuz maden sogudunuz bende satin diyorum, kimseden mesaj kopyaladigim da yok. Maden satmayacaksiniz o zaman burada cihazdan sogudum demeyin. Alirken bunu ihtiyaclariniz dogrultusunda almayip sonradan sizin gibi pisman olan kisileri cok gordum. İsterseniz A74'ü satip Redmi Note 9S alabilirsiniz. İkisi de bu surec icerisinde baktigim kadariyla ayni fiyat civarina ulasmis durumda. İnanin Xioami'de basiniz agrimaz.

Upvote 0

mertözduman1

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Surekli A74'ten sogudunuzu soyluyorsunuz maden sogudunuz bende satin diyorum, kimseden mesaj kopyaladigim da yok. Maden satmayacaksiniz o zaman burada cihazdan sogudum demeyin. Alirken bunu ihtiyaclariniz dogrultusunda almayip sonradan sizin gibi pisman olan kisileri cok gordum. İsterseniz A74'ü satip Redmi Note 9S alabilirsiniz. İkisi de bu surec icerisinde baktigim kadariyla ayni fiyat civarina ulasmis durumda. İnanin Xioami'de basiniz agrimaz.
Derim hocam almasinlar onlarda benim gibi pisman olurlar sonra

Upvote 0