Yardım Oppo Yedek Parça

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba, ekte resimde görünen Oppo Reno2 Z modele ait yedek parça fiyatları, ($) fiyatımı (TL) fiyatımı. Konu ile ilgili tecrübesi olan varmı
Telefonun bataryası bu günlerde çok çabuk bitiyor ve değiştirmeyi düşünüyorum, garantiye göndersem normal performans düşüklüğü derler bir şey yapmazlar sanki. %20 - %50 gibi durumlarda telefon kapansa gözünün yaşına bakmayacağım :) sadece şarj eskiye göre biraz daha hızlı düşüyor
Bu arada garanti bitiş tarihi 28.01.2022

iyi formlar

oppo.jpg

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kesinlikle TL olaraktır. Bir usb kablosu 500 Tl olamaz çünkü:)

Ve Türkiyede resmi olarak bayiliği olan firmalar asla yabancı para birimi kullanamazlar...

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba, ekte resimde görünen Oppo Reno2 Z modele ait yedek parça fiyatları, ($) fiyatımı (TL) fiyatımı. Konu ile ilgili tecrübesi olan varmı
Telefonun bataryası bu günlerde çok çabuk bitiyor ve değiştirmeyi düşünüyorum, garantiye göndersem normal performans düşüklüğü derler bir şey yapmazlar sanki. %20 - %50 gibi durumlarda telefon kapansa gözünün yaşına bakmayacağım :) sadece şarj eskiye göre biraz daha hızlı düşüyor
Bu arada garanti bitiş tarihi 28.01.2022

iyi formlar

Ekli dosyayı görüntüle 3897
Tl hesabı çünkü oppo Türkiye resmi sitesi yayınladığınız site bilgileri @durakoglu bey

Upvote 0

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet telefon açıp öğrendim işçilik hariç 140 TL miş batarya, bunun dışında telefonu sıfırlamamı önerdiler batarya düzelmesi için. Ben zannetmiyorum düzeleceğini

Upvote 0

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet telefon açıp öğrendim işçilik hariç 140 TL miş batarya, bunun dışında telefonu sıfırlamamı önerdiler batarya düzelmesi için. Ben zannetmiyorum düzeleceğini
Batarya ve telefon yenileme:) Tamda beklenen cevap ilgili kurumdan:) Batarya ile telefon yenileme mantığını birisi anlatabilir mi bana?

Upvote 0