Çözüldü Oyun alanı silindi

Çözüm
Spam yapmayalım, sağ üstte ki arama butonunu kullanarak oyun alanı apksına erişebilirdiniz.

Enes_izci

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

Byismet

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Ben o sorununu bu programla çözdüm inan zor oldu bulmam sirketi aradim para karsiligi atariz dedi format attim gelmedi en sonunda bu doayayi yukledim pesinede temiz format attim kullanmaya devam...

Upvote 0

Enes_izci

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben o sorununu bu programla çözdüm inan zor oldu bulmam sirketi aradim para karsiligi atariz dedi format attim gelmedi en sonunda bu doayayi yukledim pesinede temiz format attim kullanmaya devam...
Program ney ki
Mesajlar birleştirildi:

Program ney ki ?

Upvote 0

Byismet

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Atıyorum ama sayfaya yuklemiyor oppo forum
Mesajlar birleştirildi:

Saklamış tim inanki cok zor oldu bulmam

Upvote 0

Byismet

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Yolla kardesim buyuk zevklen atarim hemde çünkü çok sıkıntıya girmistim bende oyun alani yüzünden

Upvote 0

Enes_izci

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yolla kardesim buyuk zevklen atarim hemde çünkü çok sıkıntıya girmistim bende oyun alani yüzünden
enedizci@gmail.com cidden çok teşekkürler ya
Mesajlar birleştirildi:

eyw cidden çok teşekkürler abim hallettim sayende oppo dosya gönderimine izin versen herkes burda daha rahat çözüm bulcak

Son düzenleme:
Upvote 0

Byismet

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Mesajlar birleştirildi:

eyw cidden çok teşekkürler abim hallettim sayende oppo dosya gönderimine izin versen herkes burda daha rahat çözüm bulcak
Mesajlar birleştirildi:

Cok sevindim kardesim çünkü bende büyük sıkıntılar yasadim o oyun alani opponun herseyiymis o zaman anladim güle güle kullan guzel insan..
Mesajlar birleştirildi:

Cok sevindim kardesim çünkü bende büyük sıkıntılar yasadim o oyun alani opponun herseyiymis o zaman anladim güle güle kullan guzel insan..

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Oppo değiliz biz bunu hatırlatayım, şuan yaptığınız gibi kullanıcıları bir araya getirip sorunlara çözüm arayan sizin gibi kullanıcılarız.
Dosya paylaşımına virüs,trojen,truva vb. Virüslerin özellikle telefonlar için son dönemde aşırı yoğunlaşmasından dolayı izin vermiyoruz, paylaştığımız dosyalarda kendimizin deneyip virüs taraması yaptırdığımız dosyalar oluyor.
Konuyu çözüldü olarak işaretliyorum.
İyi forumlar :)

Upvote 0