Çözüldü Oyun alanı silindi

Çözüm
Spam yapmayalım, sağ üstte ki arama butonunu kullanarak oyun alanı apksına erişebilirdiniz.

Byismet

Üyecik
Üye
Cihaz
A5 2020
Boşuna zahmet ettin , yok @Byismet beyin oyun alanı olacak özellikle.
Şimdi Ne Diyecegimi Bilemedim Ben Size Elif Hanım Bari Geçmiş Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun Diyerek Artık Bu Konuda Susma Hakkımı Kullanacağım İnsanlara Yardımcı Olduğumu Sanıyordum Orjinal Oyun Alanı Apk atıyordum İsteyene Ama İşi Ticarete Dökenler Oldu Gelip Burada Bu Beni Çok Üzdü Bu Konu Hakkında Bu Ticarete Döken İnsanlara Yardımcı Oluyorum Diye Seninle Tartıştığım İçinde Cok Özür Dilerim Malasef Sen Haklıydın ..

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Şimdi Ne Diyecegimi Bilemedim Ben Size Elif Hanım Bari Geçmiş Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun Diyerek Artık Bu Konuda Susma Hakkımı Kullanacağım İnsanlara Yardımcı Olduğumu Sanıyordum Orjinal Oyun Alanı Apk atıyordum İsteyene Ama İşi Ticarete Dökenler Oldu Gelip Burada Bu Beni Çok Üzdü Bu Konu Hakkında Bu Ticarete Döken İnsanlara Yardımcı Oluyorum Diye Seninle Tartıştığım İçinde Cok Özür Dilerim Malasef Sen Haklıydın ..
Estağfurullah sizinde mubarek olsun, iyi niyet kötü kullanabiliniyor, burada paylaşmnızı açık şekilde ondan dolayı istemiştim.

Upvote 0

Drz

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Mesajlar birleştirildi:

Cok sevindim kardesim çünkü bende büyük sıkıntılar yasadim o oyun alani opponun herseyiymis o zaman anladim güle güle kullan guzel insan..
Mesajlar birleştirildi:

Cok sevindim kardesim çünkü bende büyük sıkıntılar yasadim o oyun alani opponun herseyiymis o zaman anladim güle güle kullan guzel insan..
Usta bize de atar mısın ramazan.5991@hotmail.com

Upvote 0