Tartışma Oyun Tavsiyeleri

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oynadığınız oyunları;
Oyun adı-oyun türü-oyun hakkında- isterseniz bir kaç ekran görüntüsü ile bizimle paylaşırsanız daha önce denemediğimiz oyunları deneyebilir hem de birlikte oyun oynamak için birilerini bulabilirsiniz.

W

wittroc

Guest
Direkt liste atayım:
  1. Beyond Two Souls
  2. Age of Empires serisi
  3. R6
  4. Far Cry Primal
  5. Don't Starve
  6. Mortal Kombat X
  7. COD: Modern Warfare 2
  8. The Witcher 3
  9. RIOT - Civil Unrest
  10. Dying Light
  11. Metal Gear Solid V
  12. Watch Dogs serisi
  13. Injustice
  14. Late Shift
  15. Life Is Strange
  16. Poly Bridge
  17. Red Alert serisi
  18. The Division
  19. Alan Wake
  20. Stronghold Crusader 2
  21. Alien: Isolation
  22. Friday the 13th: The Game

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Direkt liste atayım:
  1. Beyond Two Souls
  2. Age of Empires serisi
  3. R6
  4. Far Cry Primal
  5. Don't Starve
  6. Mortal Kombat X
  7. COD: Modern Warfare 2
  8. The Witcher 3
  9. RIOT - Civil Unrest
  10. Dying Light
  11. Metal Gear Solid V
  12. Watch Dogs serisi
  13. Injustice
  14. Late Shift
  15. Life Is Strange
  16. Poly Bridge
  17. Red Alert serisi
  18. The Division
  19. Alan Wake
  20. Stronghold Crusader 2
  21. Alien: Isolation
  22. Friday the 13th: The Game
Hazırda mı bekletiyordun...
Metal gear deme üzülüyorum :(
Watch dogs 2 pazar günü bir etkinlikte 45 dk boyunca ücretsiz dağıtılacak alıp pazartesi oynayacağım :cool:

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Heroes & Generals diyebilirim. ww2 temalı ücretsiz bir oyun. Son zamanlarda p2w sistemlerine ufaktan dönüş yapsa da severek oynadığım sayılı oyunlardandır. Almanya, Sovyetler, Amerika şeklinde üç ülke mevcut. Dünya genelinde büyük şehirler mevcut. 15 Büyük şehri alan savaşı kazanıyor ve sonrasında tekrardan oyun başlıyor. Karakterlerinizi kastığınızda dünya savaşına asker yollayabiliyorsunuz şeklinde kısa bir özet geçtim. Oyun ücretsiz ve 4 gb olmasına rağmen içeriği çok büyük. FPS optimizasyonu dışında pek bir problemi yok. Denemenizi tavsiye ederim ve ilk deneyiminizde oyunu bilen birisiyle girerseniz ilk 1 saat içerisinde "bu ne biçim oyun lan" diyip çıkma olasılığınız düşer.

W

wittroc

Guest
Heroes & Generals diyebilirim. ww2 temalı ücretsiz bir oyun. Son zamanlarda p2w sistemlerine ufaktan dönüş yapsa da severek oynadığım sayılı oyunlardandır. Almanya, Sovyetler, Amerika şeklinde üç ülke mevcut. Dünya genelinde büyük şehirler mevcut. 15 Büyük şehri alan savaşı kazanıyor ve sonrasında tekrardan oyun başlıyor. Karakterlerinizi kastığınızda dünya savaşına asker yollayabiliyorsunuz şeklinde kısa bir özet geçtim. Oyun ücretsiz ve 4 gb olmasına rağmen içeriği çok büyük. FPS optimizasyonu dışında pek bir problemi yok. Denemenizi tavsiye ederim ve ilk deneyiminizde oyunu bilen birisiyle girerseniz ilk 1 saat içerisinde "bu ne biçim oyun lan" diyip çıkma olasılığınız düşer.
İndirecektim ama herkes sinir krizi geçireceğini yazmış...

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Bu sıralar L.A. Noire oynuyorum. Neo-noir bir yapıya sahip, türü ve içeriği tamamıyla dedektiflik üzerine ve gerçekçiliğin de haf safhada olduğu bir oyun. Tavsiye ederim.​