Yardım Oyundan atıyor

İbrahim 69

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bugün renoz2 telefonuma coloros 11 güncellemesi geldi ve telefonum oyun esnasında oyundan atmaya başladı sorun ne ola bilir ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bugün renoz2 telefonuma coloros 11 güncellemesi geldi ve telefonum oyun esnasında oyundan atmaya başladı sorun ne ola bilir ?
Hangi oyun, oyununuzun ön belleği ve verilerinizi siliniz.

Ayarlar >uygulama yönetimi> uygulama listesi >buradan oyunu bulunuz saklama alanı kullanımdan önbelleği ve verileri siliniz deneyiniz lütfen

Upvote 0

İbrahim 69

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hangi oyun, oyununuzun ön belleği ve verilerinizi siliniz.

Ayarlar >uygulama yönetimi> uygulama listesi >buradan oyunu bulunuz saklama alanı kullanımdan önbelleği ve verileri siliniz deneyiniz lütfen
Oyun wardragons söylediğiniz herşeyi yaptım ama tek sorun bende değil bu modeli kullanan bütün arkadaşlarımda aynı oyunda aynı sorunu veriyor

Upvote 0

İbrahim 69

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme sonrasında mı oluştu bu sorun yoksa hep mi vardı.
Diğer arkadaşlarımda güncelleme sonrası oluştu ben bugüne kadar coloros 7 sürümü deydi bugün bende coloros 11 oldu bendede aynı sorun oluştu oyun
içeriğinde dünya atlası bölümü var orda saldırı yapıp saldırı bitiminde direkt oyundan atıyor artık şuan bu sorun tüm arkadaşlarımda ve bende devam ediyor

Upvote 0

İbrahim 69

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oyunu tekrar
Diğer arkadaşlarımda güncellerası oluştu ben bugüne kadar coloros 7 sürümü deydi bugün bende coloros 11 oldu bendede aynı sorun oluştu oyun
içeriğinde dünya atlası bölümü var orda saldırı yapıp saldırı bitiminde direkt oyundan atıyor artık şuan bu sorun tüm arkadaşlarımda ve bende devam ediyor
Dosyalarıyla birlikte silip yüklememize rağmen devam ediyor bu sorun
Bir uyumsuzluk söz konusu olabilir iyileştirme güncellemeleriyle düzelecektir
Ne zaman iyileştirme güncelleştirmeleri bilgi verir misiniz ?

Upvote 0

Burhan Caner

Oppo Forum Yönetici
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba

Güncelleme sonrası sistem ram kullanımını arttırmış olabilir. Bu sebeple oyuna girdiğinizde işlemci ram'den az destek aldığı için oyunun hızına yetişemiyor ve sizi oyundan atıyor olabilir.
(Kesin bir şey diyemem. Sorun iyileştirme güncellemesi ile düzelebilir.)

Upvote 0