Çözüldü Özel kasadaki fotoğraflar yedeklenmiyor muydu

panky

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Selam arkadaşlar ben oppo a74 kullanıyorum özel kasadan resim silince heytap bulut hesabınızdanda kalıcı olarak silinecektir diye bildirim geliyor bende o yüzden resimler özel kasada buluta kaydediliyor diye bütün fotoğraflarımi özel kasaya attim ve telefona format attım zaten yedeklenir diye sonra heytap hesabıma giriş yaptım ve bir baktım ki hiç bir resim yok özel kasada bütün resimlerim gitti hey tap hesabına yedeklenmiyor muydu kasadaki fotoğraflar yardım edin arkadaşlar lütfen bütün fotoğraflarım gitti

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Özel kasa dediğimiz şey kimsenin görmesini istemediğiniz özel bir evrak dosya vs gibi bilgileriniz var ise onları gizlersiniz yedek alma söz konusu olmaz

Upvote 0

panky

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
@Elif elif hanım lütfen yardım edin bütün fotoğraflarım gitti yedeklenen fotoğraflar nereye gidiyor nasıl geri getireceğim fotoğrafları

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
@Elif elif hanım lütfen yardım edin bütün fotoğraflarım gitti yedeklenen fotoğraflar nereye gidiyor nasıl geri getireceğim fotoğrafları
Maalesef hepsi gitti böyle durumlarda bir bilgisayara yedeklemelisiniz.
O yedekleme telefonun içinde yedekliyor haliyle siz format atınca onlarda telefonun içinde olduğu için onlarda gitti.
Şarj kablosunu telefona ve bilgisayara bağladığınızda seçeneklerde dosyaları yada resimleri aktar diye seçeneklerden seçip aktarmalısınız bilgiyisayara.
Geçmiş olsun

Upvote 0
Çözüm

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Selam arkadaşlar ben oppo a74 kullanıyorum özel kasadan resim silince heytap bulut hesabınızdanda kalıcı olarak silinecektir diye bildirim geliyor bende o yüzden resimler özel kasada buluta kaydediliyor diye bütün fotoğraflarımi özel kasaya attim ve telefona format attım zaten yedeklenir diye sonra heytap hesabıma giriş yaptım ve bir baktım ki hiç bir resim yok özel kasada bütün resimlerim gitti hey tap hesabına yedeklenmiyor muydu kasadaki fotoğraflar yardım edin arkadaşlar lütfen bütün fotoğraflarım gitti
Tüm fotoğraflar gitti, geçmiş olsun :(

Upvote 0