Yardım Parlaklık

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Merhaba oppo find X2 pro cihazından find X5 pro cihazına geçiş yaptım ancak ekran parlaklığı sonda olmasına rağmen bana yetersiz geldi find 2 gibi değil bir çözümü varmıdır aceba

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Ota ancak kaptip sona getiriyorum pek bişi değişmiyor malesef pil tasaruf modu kapalı

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ota ancak kaptip sona getiriyorum pek bişi değişmiyor malesef pil tasaruf modu kapalı
Ekran Parlaklığı Dengelemesini Kapatma

Yapmanız gereken telefonun ayarlar menüsüne girip Parmak İzi, Yüz ve Parola > Yüz Çıkan alana parolanız girip çıkan ekranda Ekranı Karanlık Ortamda Işık Tutmak için Kullanseçeneğini pasif yapmanız.
Bunu deneyiniz lütfen

Upvote 0

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Malesef bı sonuç alamadım enterasan oysa 1300 nit parlaklık diye gözüküyor ekran ozelliklerinde

Upvote 0

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Teşekkürler ilginize cihaz yeni zaten hard reset atıp geçiş yaptım

Upvote 0

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Teşekkürler araştırmalarıma göre amolet ekranlar oled ekranlardan daha parlak ve daha canlı oluyor ama oley ekranlarda daha gerçekçi renkler sunuyor sanırım sorun bu biri oled biri amoled buraya not düşmüş olalım

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Elbette, tabi size yetersiz gelmesi bariz göz alışkanlığı canlılığında kalmış olması diğer telefonun buda etken olabilir
Teşekkürler araştırmalarıma göre amolet ekranlar oled ekranlardan daha parlak ve daha canlı oluyor ama oley ekranlarda daha gerçekçi renkler sunuyor sanırım sorun bu biri oled biri amoled buraya not düşmüş olalım

Upvote 0