Yardım Play Store Hata

BALKESLİYASOO

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A91
1.fotografta olduğu gibi her uygulamada herhangi birşey indirirken bekleniyor olarak yazmiyor.
2.fotofrafta indikten sonra virüs gibi birsey daha geliyor dediğim gibi herseyde olmuyor telefonda virusmu var nerden kontrol ederim yoksa sebebi ney ? Simdiden teşekkür ederim
Mesajlar birleştirildi:

Telefon markası oppo a91

Ekli dosyalar

• IMG_20220310_232326.jpg
    IMG_20220310_232326.jpg
    43.4 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20220310_232346.jpg
    IMG_20220310_232346.jpg
    60.1 KB · Görüntüleme: 20

Yalinayak

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Telefonunuzun sistem ayarlarını Ayarlar > Ek Ayarlar > Yedekle Ve Sıfırla > Fabrika Verilerine Sıfırla > Sadece Sistem Ayarlarını Sıfırla seçeneklerini uygulayarak fabrika ayar varsayılanlarına dönebilirsiniz.Bu işlem herhangi bir veri kaybı yaşatmayacaktır,yanlızca uyguladığınız ayarlarınız sıfırlanacaktır. Bu işlemden sonra cihazı kapatıp açmanız gerekir . Bu şekilde düzeliyor .

Upvote 0

Cinar1

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Telefonunuzun sistem ayarlarını Ayarlar > Ek Ayarlar > Yedekle Ve Sıfırla > Fabrika Verilerine Sıfırla > Sadece Sistem Ayarlarını Sıfırla seçeneklerini uygulayarak fabrika ayar varsayılanlarına dönebilirsiniz.Bu işlem herhangi bir veri kaybı yaşatmayacaktır,yanlızca uyguladığınız ayarlarınız sıfırlanacaktır. Bu işlemden sonra cihazı kapatıp açmanız gerekir . Bu şekilde düzeliyor .
Ayni sorun bendede var hart rest dahil attim bir sonuca ulasamadim play stor dan bir sey indirince yine cikiyor tele acip kapayinca gidiyor

Upvote 0