Çözüldü Poco x3 vs reno 4 pro

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Yani bi anlık tavsiye ve heyecanla reno 4 pro aldım ama araştırdıkça kafayı yemeye başladım neden 3.4binlik telefonla 5 binlik telefonun özellikleri aynı ya hatta poco x3 işlemci olarak bile önde anlıyamıyorum gerçekten ya mi 10tden bahsetmiyorum bile yani neden daha düşük işlemci daha düşük kameraya bu parayı verdiysem bilmiyorum ya

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Donanım yazılım entegrasyonunu, unix üzerindeki derlemeleri, kernel ve optimizasyonlarına bakmadan sadece model üzerinden karşılaştırma yapınca haklı bir serzeniş gibi dursa da aslında bomboş bir veryansın.

Alüminyum alaşım kasa ve malzeme kalitesi sleek edge cut uygulaması, curved screen bunların hepsi üretim maliyetine etki eden unsurlar. İşlemci farkı günlük kullanımda fark yaratacak kadar değil. E markanın da bir satış ve fiyat politikası var. Elinize boş pet şişe vermişler gibi bu kadar veryansın niye onu anlamadım.

Oppo'nun eleştirilecek dünya kadar operasyonel yanlışı var. Ama ortada markanın fiyat politikası var be tüketici bunu kabul edip alıyor (Apple ürünlerinde olduğu gibi) burada Oppo'nun suçu ne? Kimse başımıza silah dayamadı ki!

Son düzenleme:
Upvote 0

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Donanım yazılım entegrasyonunu, unix üzerindeki derlemeleri, kernel ve optimizasyonlarına bakmadan sadece model üzerinden karşılaştırma yapınca haklı bir serzeniş gibi dursa da aslında bomboş bir veryansın.

Alüminyum alaşım kasa ve malzeme kalitesi sleek edge cut uygulaması, curved screen bunların hepsi üretim maliyetine etki eden unsurlar. İşlemci farkı günlük kullanımda fark yaratacak kadar değil. E markanın da bir satış ve fiyat politikası var. Elinize boş pet şişe vermişler gibi bu kadar veryansın niye onu anlamadım.

Oppo'nun eleştirilecek dünya kadar operasyonel yanlışı var. Ama ortada markanın fiyat politikası var be tüketici bunu kabul edip alıyor (Apple ürünlerinde olduğu gibi) burada Oppo'nun suçu ne? Kimse başımıza silah dayamadı ki!
Ben aslında kendime kızıyorum zaten araştırmak için vaktim yoktu ve önceki telefonum çok eskiydi vatandaki kasiyerde yok 90 hertz yok snapdragon işlemci diyince o anlık kanmış oldum sonradan araştırdığımda bi baktım aynı fiyat ancak daha yüksek performans mi 10tyi görünce hüsrana uğradım ve bi ton iyi olduğuna dair yorum gördükçe üzülüyorum sadece bunuda burda paylaşmak istedimki belki kötü yanı vardır mi 10tnin içime su serpmiş olucaktım aslında ama sizde haklısınız kimse almak için zorlamadı beni yinede güzel sohbetti olan olmuş yapacak bişey yok :/

Upvote 0