MOD Portlanmış Google Kamera uygulamaları (mod)

Webmaster

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
oppo reno için APK arıyorum çalışan hiç bir şey bulamadım.
Hocam şimdi forumdaki işleyiş şöyle şu anda. Biz araştırmalarımızı yapıp potansiyel olan her şeyi paylaşıyoruz ve istiyoruz ki kullanıcılarımız güvenle deneyip, çalışıp/çalışmadığını bize söylesinler bilgi oluşturalım. İnternette OPPO ile ilgili Türkçe çok fazla bilgi bulunmuyor maalesef yeni marka olduğundan ötürü. Eğer çalışmadıysa bir sonraki paylaşılacak şeyleri deneyebilirsiniz. Denemek istemiyorsanız denemezsiniz, bir başkası dener çalışan bulunduğunda direkt olarak indirip kurarsınız. Bunun için ekip tutsak maaşını ödeyemeyiz :) Biz istiyoruzki tüm kullanıcılar bilgi paylaşımında bulunsun, birbirine yardım etsin.

Eğer çalışmadıysa canınız sağolsun, biz araştırmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız bir kitle oluşturmak ve bu kitle OPPO hakkında Türkçe bilgi oluşturan bir kitle olsun, diğer kullanıcılara veya aramıza yeni katılacak OPPO kullanıcılarına yardımcı olsun. Herkes birbiriyle yardımlaşsın, bilgi paylaştıkça çoğalır.

Mustafa paşa

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Bu başlıkta Google Camera portları bulabilirsiniz. Bu portlar, yüklenmeyen cihazlar için birçok bağımsız geliştiricinin uygulamayı düzenlemesiyle sunulmuştur. Herhangi birini deneyerek telefonunuza uygun Google Camera uygulamasını bulabilirsiniz.

LİNKLERİ GÖRMEK İÇİN BU KONUYA CEVAP YAZMANIZ GEREKMEKTEDİR. LİNK YOK VS. YAZMAYIN. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin dosya isimlerinin üstüne tıklayarak indirebilirsiniz.

• Alexey070315 modları
    [Gizlenmiş içerik]
  • xtrme modları
    [Gizlenmiş içerik]
  • Urnyx05 modları
    [Gizlenmiş içerik]
Bu modlardan herhangi birini indirip telefonunuzda deneyebilirsiniz. Hangi dosyayı indirdiğinizi lütfen bir kenara not alın ve bu konunun altına telefon modeliniz ile birlikte çalışıp çalışmadığını bize bildirin.
hadi insallah