Yardım Realme 6i Ekran Değişimi Kaç Ekran Denendi Hiçbiri Çalışmıyor

ydcann

Taze Üye
Üye
Cihaz
Realme
Realme 6i telefonum var. Anlık sinirle atıp fırlattım. Ekran kırıldı iç dış, ama telefon çalışıyor. Ses, titreşim, şarja tepki verebiliyor. Haliyle ekran değişmesi gerekiyor. Kaç tane yeni ekran denedik hiçbiri çalışmadı. Şuandada tamirde ama ordada denenen ekranlar olmamış. Kendi servisine göndermedim pahalı olmasından korktum bu kadar sıkıntılı olacağını düşünmemiştim. Ki zaten kendi servisine gönderincede ekran değişmeyecekler mi nihayetinde. Aslında bunu yazma sebebim şunu öğrenmekti; telefonun ekran kabul etmemesi gibi bişey var mı yani ekrandan ekrana fark edebiliyor mu bunun bir ölçütü farkı bişeyi var mı onu öğrenmek. Çünkü seri numarasından fark edebiliyor falan diye bir şeyler söyleyip bir kaç ekran daha deneyeceğiz demişti bir tanesi ama sonuç negatifti. Yada sorun başka bişey olabilir mi, anakartla alakalı mesela? Belki yaşayan, şahit olan falan vardır diye yazmak istedim. Bu vesileyle forumu keşfetmiş, kaydolmuş oldum. İlgilenecek dostlara şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar..