Realme gt2 pro

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Arkadaşlar herkese merhaba.Realme gt2 pro 12.999 TL gibi çok iyi bir fiyatla Türkiye'de satışa sunuldu.Teknoloji marketlerin hepsinde satılıyor şu an.Bende bugün gittim aldım su yeşili olan rengini.Gerçekten premium harika bir telefon.Snapdragon 8 gen 1 işlemcili,6.7 inç QHD+ amoled ekran stereo hoparlör 65W hızlı şarj oıs 50 MP kamera bu fiyata çok iyi özellikler.Telefon almayı düşünen arkadaşlar bu fırsatı kesinlikle kaçırmasın

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar herkese merhaba.Realme gt2 pro 12.999 TL gibi çok iyi bir fiyatla Türkiye'de satışa sunuldu.Teknoloji marketlerin hepsinde satılıyor şu an.Bende bugün gittim aldım su yeşili olan rengini.Gerçekten premium harika bir telefon.Snapdragon 8 gen 1 işlemcili,6.7 inç QHD+ amoled ekran stereo hoparlör 65W hızlı şarj oıs 50 MP kamera bu fiyata çok iyi özellikler.Telefon almayı düşünen arkadaşlar bu fırsatı kesinlikle kaçırmasın
Hayırlı olsun, reno 6 yada 7 var dı ne oldu?

wildecooke

Yeni Üye
Üye
Cihaz
OnePlus
realme, oneplus oppo'nun cihazları zaten hayırlı olsun güzel telefon.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Fiyat? garanti durumu nedir
Eve gidince faturaya bakmam lazım şu an aklımda değil aldığım tarih
Mesajlar birleştirildi:

Eve gidince faturaya bakmam lazım şu an aklımda değil aldığım tarih
Ama cihaz tertemiz çizik vuruk hiç yok kılıfsız ekran koruyucusuz 1 gün bile kullanmadım kutusundan adaptör çıkmamıştı oppo servisinden almıştım