Yardım Rehbere numara ekleme

teknikeratak

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Merhabalar şuan 1 saatir numara kaydetmeye çalışıyorum kaydediyor fakat rehberde gözükmüyor. Tekrar kaydettiğin zaman birleştir diyor fakat yine rehberde gözükmüyor.
Nasıl bir yol izlenir

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Rehberde görüntülenecek kişilere dikkat ettiniz mi acaba? Başka yerde kayıtlı olanları gösteriyor olabilir

Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Peki şunu yapabilir misiniz, o numarayı yazın ve arayın öncelikle
Arama kaydında otomatikmen numara mı çıkacak yoksa kaydettiğiniz şekilde mi gözükecek?
Numara veya kayıtlı şekilde gözükürse arama kaydında o numaranın sağında bulunan ünlem işaretine girip ordaki seçeneklerden silin o kişiyi tekrar kaydedin

Upvote 0

teknikeratak

Taze Üye
Üye
Cihaz
A91
Peki şunu yapabilir misiniz, o numarayı yazın ve arayın öncelikle
Arama kaydında otomatikmen numara mı çıkacak yoksa kaydettiğiniz şekilde mi gözükecek?
Numara veya kayıtlı şekilde gözükürse arama kaydında o numaranın sağında bulunan ünlem işaretine girip ordaki seçeneklerden silin o kişiyi tekrar kaydedin
malesef yine olmuyor, ayrıca ayarlarda bende 5000 e yakın numara var, filtreleme yapıyorum ör: sadece telefon veya mail + telefon değişiklik yapmıyor hep 2233 numara diyor
Mesajlar birleştirildi:

Kaydetme işini arama menüsünden yaparmısınız sonra yukarıda solda yeni kişi ekle yöntemi ile denermisiniz lütfen.
malesef her sekilde yapıyorum olmıuyor
Mesajlar birleştirildi:

birde en çok kullandığım mesaj içinde sesli komut ile yazdırma.
her seferinde uzun bir cümle söylüyorum yazıyor bitir dediğimde sadece bir kaç cümle ekranda kalıyor .
10 defa yaptığımda belki 1 defa tam yazıyor.

ben sürekli mesaj yazan biri olduğum için bu özellik bana çok lazım

Upvote 0