Reno 2 kullananlar os7 güncellemesi aldınız mı

Ens4R

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Bugün 17 Nisan reno2 kullananlara coloros7 güncellemesi dağıtılacaktı ne oldu güncelleme geldi mi

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Arkadaşlar daha resmen dağıtılacağı duyurulmadan hala beta sürümü full sürüm sanıp güncelleme beklemeyi bırakın. Konu kilit.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Bir üyemizin uyarısı üzerine konuyu tekrar açıyorum. Şu yolladığı dökümanı en kısa zamanda inceleyip forumu bilgilendireceğim.

Tokatmusa

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
Ukranya VPN kurduğunuzda güncelleme geliyor önce .027 daha sonra .032 daha sonrada android 10 coloros 7 güncellemesi yükledim şuan.
Mesajlar birleştirildi:

Ukranya VPN kurduğunuzda güncelleme geliyor önce .027 daha sonra .032 daha sonrada android 10 coloros 7 güncellemesi yükledim şuan.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-19-02-40-42-50.jpg
    Screenshot_2020-04-19-02-40-42-50.jpg
    169 KB · Görüntüleme: 47

renoo2

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
Ne gelmez guncelleme bu oppo almam bıdaha guncelleme de sıfır amıral gemısı telefona bıle androıd 10 veremedı hala

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Şuan için bir sıkıntı olmadı kullanıyorum olursa bilgi veririm ama yazılım aynı yazılım sonuçta sorun çıkıcağını düşünmüyorum.
Bende çok arada kaldım bazıları sürüm numaraları filan farklı diyorlar çoğu ülkede acaba bir sıkıntı çıkar mı diye düşündüm. Artık güncellemeyi bekleye bekleye ağaç olduk :)

Harun41

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Güncellemeyi sadece karanlık mod için bekliyorum. Bu kadar uzun sürede dağıtım yapamaması midemi bulandırdı oppoya karşı. Yeter artık sürekli tarih veriyolar yok alfası yok betası. Kasımda tanıttığın güncellemeyi 6 aylık sürede veremiyosan tanıtmıycan arkadaş.