Tartışma Reno 2Z ColorOS 7.1 C.36 sürümü

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şu ana kadar om numaraydi uygulamaya bastığım anda giriyodu guncelleme ozelligi baska şeylerden bahsederken uygulamalari etkilemis bi an once şu coloros11 ve android 11 e gecsekte telefon kendine gelse
11 de de kendine geleceğinin garantisi yok ki. Bak 10 diye nasıl bekliyorduk geldi bir sürü sıkıntı eksik oldu. Ki olabilir. Ben çok da kızmıyorum. Elbet açık hata olabilir. Yeterki bu şekilde devam edip telefonu güncel tutsunlar..

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
İnstagram sorunu bende de var ama instagram uygulaması kaynaklı bu sorun çoğu cihazda ortalama 1 aydır instagram sorunları var, instagram verisini sıfırlayıp tekrardan giriş yapın az da olsa bir katkısı oluyor,
Bende şu kamerayı düzeltseler tamamen memnun olacağım, en azından düzelttiler 2 aydır devamlı güncel tutuyorlar

Mozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
11 de de kendine geleceğinin garantisi yok ki. Bak 10 diye nasıl bekliyorduk geldi bir sürü sıkıntı eksik oldu. Ki olabilir. Ben çok da kızmıyorum. Elbet açık hata olabilir. Yeterki bu şekilde devam edip telefonu güncel tutsunlar..
Orası ole tabi guncelleme alabilmek önemli ama benim yinede umudum var gelecek guncellemelerden

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar sizde de öylemi acaba? Benim şu güncelleme foruma girince haberim oldu hiç bildirim gelmiyor bana taratıyorum o zaman haberim oluyor hep.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Normalde uyarı gelmesi gerekmiyor mu?