Çözüldü Reno 2Z kullanıcısıyım ama bana hala android 11 gelmedi normal mi bu?

AliDessidero

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2Z kullanıcısıyım ama bana hala android 11 gelmedi normal mi bu?

G3ktu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu nasıl iştir ya güncellemeyi verip geri çekmek nedir oppo hariç tüm markalar aldı hala reno 2 Z almadı android 12 çıkıcak yakında biz hala 11 bekliyoruz bune saçmalıktır gerçekten!

Upvote 0

Gonejko

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet normal , sanırım oppo geri çekmiş olabilir ilk iki gün alanların dışında alamayanlar mevcut, beklemede kalınız.
Elif hanım oppoyu mahkemeye versek güzel olabilir bende yapmadım geri gitti cidden e mail atabileceğimiz yetkili var mı? Paketim yenilensin diye bekliyordum geri gitmiş insanlara telefonda olabilecek ilkleri yaşatıyorlar cidden saçmalık :D

Upvote 0

özgür6161

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben dahil bazı kişiler sorun yaşıyor. Güncelleme sorunlu olduğu için geri çekmiştir. Şuan hard reset atmama rağmen batarya ve parmak izi sorunum devam ediyor. Güncelleme almak için oppo ya mail atmayın. Ota gelmesini bekleyin...

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Elif hanım oppoyu mahkemeye versek güzel olabilir bende yapmadım geri gitti cidden e mail atabileceğimiz yetkili var mı? Paketim yenilensin diye bekliyordum geri gitmiş insanlara telefonda olabilecek ilkleri yaşatıyorlar cidden saçmalık :D
Oppo globale mail atabilirsiniz.

Upvote 1