Tartışma Reno 2Z Mayıs Güvenlik Güncellemesi

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Güncelleme geldiğinden beri şarjım çok çabuk bitiyor. Bütün gün elime almıyorum, aldığımda da %70 şarjı kalmış oluyor. Ayrıca geceleri de %10 gibi bir düşüş var. Umarım güncelleme kaynaklı değildir.

Aynı sorunu bende fark ettim. Güncellemeden sonra şarj su gibi akıp gidiyor, ekran açık süresi kısayken, şarjım eskisine göre daha çok bitiyor.

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Pazar günü 7 saat kadar ekran açık süresi var ve şarjım yetmedi. Normalde en az 10, en fazla 16-17 saat giden şarj şimdi 10 saat bile gitmiyor.

Güncellemeden kaynaklı diye düşünüyorum. Telefonu elime sık almıyorum bu sıralar dediğiniz gibi oldukça fazla bir şarj düşüşü yaşıyorum ben

mesir

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
selam arkadaşlar, benim telefon reno2z mayıs güncelemesinden sonra telefon ile görüşürken kulağıma götürdüğümde telefonun ekranı kapanmamaya başladı, bu problemi yaşayan veya çözümünü bilen var mı acaba.

W

wittroc

Guest
Screenshot_2020-06-08-18-39-21-89.png

5 saat ekran açık süresi ve %37 şarj. Güç tasarrufu açıkken. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

mesir

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
valla arkadaşlar diğer marka telefonlara android 11 geldi bizim telefonlara daha 10 bile gelmedi, nasıl iş anlamadım. oppo güzel hoş telefon ama güncelleme de biraz zayıf kaldı.

Bozkurt

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Büyük olasılıkla güncellemeden kaynaklı bir sorun çünkü gece sabaha kadar %1 şarj tüketirken şuan %8-10 arası şarjı bitmeye başladı.