Çözüldü Reno 2z oyundan atma

asabi_pir

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Akşam vakti sürekli oynadığım oyundan (smashing four) atmaya daha doğrusu oyunu açarken %71 olunca atmaya ve açmamaya başladı. Sadece bu da değil tiktok da bir iki video geçince direk atıyor hata mesajı da yok. Başk bir oyunum diggys adventure yüklerken donma yapıyor. Cube ACR hiç açmıyor. Önbellek temizleyip bir kere giriyorum ikincide yine açmıyor ya da atıyor. Oyunları kaldırdım tekrar kurdum yine aynı. Diğer programları denedim sorun yok gibi. Ansızın bir sapıtma başladı daha önce bu tarz sorun yaşayan ya da harf format atmadan sorunu çözebilen varmı.

boragungoren

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynı şekilde uygulamalardan atıyor beni de son gelen güvenlik güncellemesinden önce böyle sorunlar yaşamıyordum çok ilginç

Upvote 0

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Akşam vakti sürekli oynadığım oyundan (smashing four) atmaya daha doğrusu oyunu açarken %71 olunca atmaya ve açmamaya başladı. Sadece bu da değil tiktok da bir iki video geçince direk atıyor hata mesajı da yok. Başk bir oyunum diggys adventure yüklerken donma yapıyor. Cube ACR hiç açmıyor. Önbellek temizleyip bir kere giriyorum ikincide yine açmıyor ya da atıyor. Oyunları kaldırdım tekrar kurdum yine aynı. Diğer programları denedim sorun yok gibi. Ansızın bir sapıtma başladı daha önce bu tarz sorun yaşayan ya da harf format atmadan sorunu çözebilen varmı.
Ayni sorunu yaşadım herşeyimi yedekleyip hard reset attım düzeldi hard reset atipta hala yapiyorsa oppo musteri hizmetlerini arayıp yardım almanızı öneririm

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Cube ACR artık Android 10 itibariyle çalışmıyor güvenlik sebebiyle. Diğer oyunlarınız güncelleme ile ilgili olabilir uyumsuz luk vardır ya oyunun yada telefonun güncelleme sini beklemelisiniz

Upvote 0

asabi_pir

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Cube ACR artık Android 10 itibariyle çalışmıyor güvenlik sebebiyle. Diğer oyunlarınız güncelleme ile ilgili olabilir uyumsuz luk vardır ya oyunun yada telefonun güncelleme sini beklemelisiniz
Ya dün akşama kadar hepsi sorunsuz çalışıyordu cube ACR dahil Mart güncellemesini geçen hafta yapmıştım görünüşte bir sorun yoktu. android sıkmaya başladı artık ya da oppo da sorun var ansızın sapıtıyor mecbur hard format yapacaz

Upvote 0