Çözüldü Reno 2Z özel kasa sorunsalı

asabi_pir

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Herkese iyi forumlar. Daha önce bir kaç başlık altında yazdım ancak net bir cevap alamadığım ya da cevap verildi ise takip edemediğim için bu başlığı açtım.
Güncelleme sonrası özel kasa önce ingilizce oldu sonra Türkçe'ye döndü ama bir türlü sağlıklı çalışmadı.
İlk önceleri özel kasaya dosya eklemiyordu güncelleme bekledim şimdi özel kasaya dosya ekliyor ama ana ekrana kısayol eklenmiyor. Ön belleği temizleme vb. bir kaç şey denedim olmadı. Bu sorun sadece bendemi var ya da çözen oldumu.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar > gizlilik > özel kasa bu yolu takip ederseniz görseldeki menü geliyor. Bu ekranda sağ üst de iki nokta var oraya tıklayın. Ayarlar ve yardım seçenekleri var. Ayarlara tıklayınca ana ekran simgesi yazıyor.
Teşekkür ederim,yaptım ana ekrana geldi.
Tekrar kaldırdım tekrar aynı işlemi yaptım ekrana geliyor ,sizinki acaba ana ekrana yerleştirme açısından kilitli olabilir mi şunu denermisiniz lütfen;
Ayarlar>ana ekran kilit ekranı herzaman açık ekran>ana ekran kilitlendi bunu kapalı yaparmısınız sonra denermisiniz acaba.

Upvote 0

Sentinel

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Denedim ana ekrana geliyor.
Eğer daha hızlı bir şekilde kasaya ulaşmak istiyorsanız resimler veya dosya yöneticisini açınca üst bara basılı tutarak Gizli Kasayı aça bilirsiniz

Upvote 0

asabi_pir

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkür ederim,yaptım ana ekrana geldi.
Tekrar kaldırdım tekrar aynı işlemi yaptım ekrana geliyor ,sizinki acaba ana ekrana yerleştirme açısından kilitli olabilir mi şunu denermisiniz lütfen;
Ayarlar>ana ekran kilit ekranı herzaman açık ekran>ana ekran kilitlendi bunu kapalı yaparmısınız sonra denermisiniz acaba.
Ana ekran kilitli değil. Bir çok ayarı denedim ama sonuç alamıyorum. İlginize teşekkür ederim. Sanırım hard format istiyor ama bunun için zamanım yok. Bu şekilde kullanmaya devam.

Upvote 0

alicanturka

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ana ekran kilitli değil. Bir çok ayarı denedim ama sonuç alamıyorum. İlginize teşekkür ederim. Sanırım hard format istiyor ama bunun için zamanım yok. Bu şekilde kullanmaya devam.

Bende de aynı problem vardı. Ayarlardan özel kasanın içindeki menüde ana sayfaya ekleye basınca ekranın ortasında ekleme alanı çıkıyor. Simgenin üzerine basılı tutunca manuel olarak ana ekrana ekleme işlemini yap ve ekledikten sonra hızlı bir şekilde simgeye basarak açılmasını sağla. Ana ekranda simge kalıyor. Bi dene derim. Ben böyle çözdüm.

Upvote 0
Çözüm

asabi_pir

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende de aynı problem vardı. Ayarlardan özel kasanın içindeki menüde ana sayfaya ekleye basınca ekranın ortasında ekleme alanı çıkıyor. Simgenin üzerine basılı tutunca manuel olarak ana ekrana ekleme işlemini yap ve ekledikten sonra hızlı bir şekilde simgeye basarak açılmasını sağla. Ana ekranda simge kalıyor. Bi dene derim. Ben böyle çözdüm.
Çözüm için teşekkür ederim. Ana ekrana simge geldi umarım kalıcı olur. Daha önce eklemeyi başardığım zamanda telefonu kapatıp açınca kaybolmuştu.

Upvote 0