Yardım Reno 2Z Sorun Ve Soru

xbages

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar, oppo reno 2z kullanıyorum ve hindistan romuna geçip coloros7 almıştım. Aşağıdaki konulardan birinde aralık güncellemesiyle pil sorunu kalktı denmişti fakat bana güncelleme gelmedi. 7.1 de gelmedi bu otomatik olmayacak mı yoksa geri döndürmek zorunda mıyım bu 1. sorum. Döndürmek zorundaysam sürümüm c.37 bunu yapabilir miyim?

Ayrıca son 2 aydır mobil verimi başkalarına paylaşırken yani hotspot açtığımda hiçbir cihazda görünmüyorum.Görünürlüğüm açık hiçbir sorun yok gibi ama hiçbir cihaza internet paylaşamıyorum. Bilgisi olan varsa çözmek isterim. Şuanlık sorunlarım bu kadar.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Merhaba, Hindistan ROM'a geçtiğiniz için Avrupa'da ki sürümü o yüzden alamıyorsunuz, yani 2 seçeneğiniz var VPN ile bağlanıp yurtdışından tekrar güncelleme alacaksınız.

Ya da;
Bu adreste bulunan C.42 numaralı sürümü indirip bunu yükleyeceksiniz ve artık Türkiye'de güncelleme geldiği gibi ayarlardan yükleyebilir olacaksınız, ki benim tavsiyem verdiğim linkten indirip Türkiye sürümüne geçmeniz olacak.

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
İnternet paylaşımı güncelleme sonrası oldu sanırım. Bu sorunu bende fark ettim

Upvote 0

xbages

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, Hindistan ROM'a geçtiğiniz için Avrupa'da ki sürümü o yüzden alamıyorsunuz, yani 2 seçeneğiniz var VPN ile bağlanıp yurtdışından tekrar güncelleme alacaksınız.

Ya da;
Bu adreste bulunan C.42 numaralı sürümü indirip bunu yükleyeceksiniz ve artık Türkiye'de güncelleme geldiği gibi ayarlardan yükleyebilir olacaksınız, ki benim tavsiyem verdiğim linkten indirip Türkiye sürümüne geçmeniz olacak.
Peki Türkiye romuna geçerken de vpn ile hindistana bağlanmam gerekiyor mu yoksa direkt indirip kurabilir miyim? Cihaz bölgesi de Türkiye yaptıktan sonra mı yapmalıyım bir de.

Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Peki Türkiye romuna geçerken de vpn ile hindistana bağlanmam gerekiyor mu yoksa direkt indirip kurabilir miyim? Cihaz bölgesi de Türkiye yaptıktan sonra mı yapmalıyım bir de.
Hayır VPN bağlamaya gerek yok, sitede bulunan C.42'yi indirip direkt kurun otomatik olarak her şey Türkiye olacak zaten...
Yükledikten sonra hard reset atmanızı tavsiye ederim

Upvote 0

dogancangok

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Color OS 6.1 de geniş açılı foto çekebiliyordum ama color OS 7.1 de geniş açılı foto çekemiyorum ne yapmalıyım oppo reno 2z de

Upvote 0