Reno 2z tema mağazası kullanılabilir

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Cidden forumda hızlısınız diğer yöneticilere göre neden hiç kimsenin özellikle de sizin bu konuyu açmadığınıza şaşırmıştım.
Sonra güldüm dedim ki kesin millet yeni güncellemenin şehvetine kapıldı tema yazı tipi vs. Hepsini unuttu bari ben konu açayım dedim.
Bide konu dışı birşey danışmak istiyorum
Forum kullanıcı adım hamitcoban55 bunu değiştirmek istiyorum da nasıl yapabilirim? Bulamadım ben
@ERCAN ARICI bey sağolsunn:)
Olsun canı sağolsun önemi yok siz yadaben açmışım önemli olan paylaşılmış olması.

İsim konusunda @asK beye yazmalısınız özelden başvurmalısınız.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ama konuyu Coloros 11 deneyimleri konusunda işlemiş olduk sıkıntı yok. Sonuçta arkadaşları aydınlatmış olduk ama en son noktayı siz koymuş oldunuz nasıl yüklendiği ile ilgili...

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Yazı tipini değiştirdim geri eski haline getiremedim bı türlü
Siz söyleyince denedim dediğiniz gibi eski haline getirmek için roboto tipini seçiyorum ama eski haline dönmüyor.
Ben bu halini sevdim siz illaki değiştirmek isterseniz tavsiyem mağazadan eski haline benzer bir yazı tipini seçin, ilerleyen günlerde çözen birisi çıkar mutlaka ona göre sizde eski hale getirirsiniz.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yalnız yazı tipini tekrar nasıl değiştiriyoruz. Kişiselleştirme menüsünden, yazı tipinide roboto görünmesine rağmen seçip uygulanamıyor
Mesajlar birleştirildi:

Yazı tipini eski haline getirmeyi buldum. Tema mağazasına girin. Altta ben kısmına tıklayım açılan sayfada kaynaklarım menüsüne girip üstteki yazı tipleri sekmesinden default'u seçin. Tekrar roboto fonta dönüyor

Son düzenleme:

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yalnız yazı tipini tekrar nasıl değiştiriyoruz. Kişiselleştirme menüsünden, yazı tipinide roboto görünmesine rağmen seçip uygulanamıyor
Mesajlar birleştirildi:

Yazı tipini eski haline getirmeyi buldum. Tema mağazasına girin. Altta ben kısmına tıklayım açılan sayfada kaynaklarım menüsüne girip üstteki yazı tipleri sekmesinden default'u seçin. Tekrar roboto fonta dönüyor
Teşekkür ederiz bilgi için.

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben bunu denedim, ama olmadı
yüklemek istediğim 8.1 versiyonu acaba ondan mı olmadı

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz