Reno 2z tema mağazası kullanılabilir

asabi_pir

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2Z cihazımı aldığımdan beri (yaklaşık18 ay kadar) bu forumu takip ediyorum. Kendimin açtığı konular oldu başkalarının konularından bir şeyler öğrendim. Ama diyebilirim ki bu başlık bu güne kadarki en verimli en faydalı başlık. Ne zamandır çalışmayan tema mağazası çalışmaya başladı hemde sorunsuz. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Reno 2Z cihazımı aldığımdan beri (yaklaşık18 ay kadar) bu forumu takip ediyorum. Kendimin açtığı konular oldu başkalarının konularından bir şeyler öğrendim. Ama diyebilirim ki bu başlık bu güne kadarki en verimli en faydalı başlık. Ne zamandır çalışmayan tema mağazası çalışmaya başladı hemde sorunsuz. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
@asabi_pir rica ederim güle güle kullanın

durakoglu

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Tema mağazası bana biraz yetersiz geldi, yeterli seçenek yok sanki. Saymadım ama toplasan 100 tema yok, walpaperlerde öyle

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tema mağazası bana biraz yetersiz geldi, yeterli seçenek yok sanki. Saymadım ama toplasan 100 tema yok, walpaperlerde öyle
Arkadaş daha önce hiç açık değildi. Tema değiştirmek binbir zahmet işti. Yazı karakterini değiştirmek için zfont uygulamasını indirip birde bölgeyi Myanmar olarak seçmek gerekiyordu. Zamanla Oppo bunu da geliştirecektir bence.