Çözüldü Reno 4 Çizgi

canko

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhabalar ben sanal düğmeler kullanmıyorum iPhone X den kalma alışkanlığım var çekmece sistemi yani her neyse programı alta alıp kapatma ekranına girdiğimde sol ve sağ alt tarafta içe dönük parantez gibi çizgiler çıkıyor bunu kapatmak mümkün mü ? Attığm resimde görünmüyor ekran alıntısı yaptığımda o çizgileri göstermiyor

Ekli dosyalar

• IMG_20201215_135430.jpg
    IMG_20201215_135430.jpg
    737.2 KB · Görüntüleme: 33

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar ben sanal düğmeler kullanmıyorum iPhone X den kalma alışkanlığım var çekmece sistemi yani her neyse programı alta alıp kapatma ekranına girdiğimde sol ve sağ alt tarafta içe dönük parantez gibi çizgiler çıkıyor bunu kapatmak mümkün mü ? Attığm resimde görünmüyor ekran alıntısı yaptığımda o çizgileri göstermiyor
Bunu kapatınız, sorun düzelecektir.

Ekli dosyalar

• upload_2020_12_15_14_04_43_551.jpg
    upload_2020_12_15_14_04_43_551.jpg
    299.1 KB · Görüntüleme: 37
Upvote 0

canko

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Kapatmanız gerek
Mesajlar birleştirildi:

Kapatırsanız sorun düzelecektir. Açık olduğu için görünüyor.
açık kapalı fark etmiyor her türlü görünüyor çok aptal bir çizgi sanki bakın burası telefonun köşesi göremiyorsanız görün der gibi insanı salak yerine koyan bir çizgi çok saçma müşteri hizmetlerini aradım onlar dahi onu kapatma ayarı olmadığını söylediler navigasyon tuşları olarak kullanırsam sorun olmazmış ama öyle alıştım ben

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kapatmanız gerek
Mesajlar birleştirildi:

Kapatırsanız sorun düzelecektir. Açık olduğu için görünüyor.
Kapattınız mı
açık kapalı fark etmiyor her türlü görünüyor çok aptal bir çizgi sanki bakın burası telefonun köşesi göremiyorsanız görün der gibi insanı salak yerine koyan bir çizgi çok saçma müşteri hizmetlerini aradım onlar dahi onu kapatma ayarı olmadığını söylediler navigasyon tuşları olarak kullanırsam sorun olmazmış ama öyle alıştım ben
Evet arada görünüyor telefonun kendi özelliği.aptal demiyelim de sınırları gösteriyor diyelim,kibar olarak.

Upvote 0