Yardım Reno 4 kaplama

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Telefonum için tam kaplama arıyorum yani yan kısımlar alt ve üst kısımları da dahil olmak üzere tam bir kaplama . Oyun oynuyorum bunun için terleme yapmayacak ve parmak izi bırakmayacak bir kaplama arıyorum önerileriniz nedir ? Kaplama yaptırmak mantıklı olur mu ne kadar koruyuculuk içeriyor , kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim , kılıf telefonu fazlasıyla kaba gösteriyor ve iz yapıyor , şeffaf bir kaplama tercih etme sebebim ise daha sade ve şık görüntü olması

yeeelda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Ben de oyun oynadigim icin istiyordum terleme acisindan falan,sonrasinda terlemeyi onlemesi icin oyun parmakliklari falan kullandim da pek etki etmiyo en iyisi kaplama dedigin gibi. Koruyuculuk acisindan da gayet iyi bi kullandigim kaplamada dusurmustum catlak falan olusmustu biraz kaplamayi cikardiktan sonra bi sorun kalmamisti iyiydi yani. Kendisi alip boyle farkli farkli yapanlarda var kendin de yapabilirsin aslinda. Onun disinda instagram sayfalari da vardi bunun icin bulabilirsem ekleyecegim buraya.

Upvote 0

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Ben de oyun oynadigim icin istiyordum terleme acisindan falan,sonrasinda terlemeyi onlemesi icin oyun parmakliklari falan kullandim da pek etki etmiyo en iyisi kaplama dedigin gibi. Koruyuculuk acisindan da gayet iyi bi kullandigim kaplamada dusurmustum catlak falan olusmustu biraz kaplamayi cikardiktan sonra bi sorun kalmamisti iyiydi yani. Kendisi alip boyle farkli farkli yapanlarda var kendin de yapabilirsin aslinda. Onun disinda instagram sayfalari da vardi bunun icin bulabilirsem ekleyecegim buraya.
Teşekkür ederim bekliyorum

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kaplama genel olarak darbelere karşı bir kılıf kadar koruma sağlamaz, ama çizilmelere karşı sağlar. Terleme konusunda bir fikrim yok ama ısınma konusunda düşük de olsa bir artış meydana gelir.

Upvote 0