Yardım Reno 4 lite ekran çatlağı

ledotensei

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Telefonum oyun oynarken fazla ısınıyor düşük ayarlarda olsam bile. Ekran yapışkanı yavaş yavaş işlevini yitirmeye başladı ekranı şuan kılıf yerinde tutuyor ve son başıma gelende bu telefon elimdeyken ekran çatladı bunu garanti karşılıyormu benim mi uğraşmam gerekiyor?

Ekli dosyalar

• IMG_20220615_175647.jpg
    IMG_20220615_175647.jpg
    275.5 KB · Görüntüleme: 28

Zleand760

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Telefonum oyun oynarken fazla ısınıyor düşük ayarlarda olsam bile. Ekran yapışkanı yavaş yavaş işlevini yitirmeye başladı ekranı şuan kılıf yerinde tutuyor ve son başıma gelende bu telefon elimdeyken ekran çatladı bunu garanti karşılıyormu benim mi uğraşmam gerekiyor?
Merhabalar öncelikle benimde aynı telefonum var.telefonun ısınma sebebi bataryanın öm
rü bitmiş olabilir.benimde böyle olmuştu fakat ekran çatlamadı KVK servisine götürerek değiştirdiler.fakat sizdeki durum ciddi çünkü araştırdığıma göre sizin ekranın çatlaması garanti kapsamı dışında kalır. Kendiniz uğraşmalisiniz.ama şunu söylüyor ekran yapımı çok pahalıya patlar inşallah telefonunuz düzelir not:bu telefonun işlemcisi mediatek helio p95 yani oyun rahat oynatmaz şu anda en iyi oyun oynatan işlemci iphonenin birde snapdragon böyle.

Upvote 0