Yardım RENO 4 LITE iç içe geçmiş ekran

remziberke

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
En son gelen güncellemeyle birlikte telefonun kilit ekranı sürekli normal ekranla iç içe geçmeye başladı. Örneğin telefon çaldığında ekran kilitliyse kilit ekranıyla arama ekranı birbirine giriyor ve kilidi açmam gerekiyor ya da ses kısma tuşuna çift tıklayarak kamerayı açarsam yine kamerayla kilit ekranı birbirine girmiş bir şekilde duruyor ve yine kilidi açmam gerekiyor. Örnek bir ekran görüntüsü yükledim sizde de bu sorun var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-26-10-17-55-96.jpg
    Screenshot_2021-02-26-10-17-55-96.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 26

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
A
En son gelen güncellemeyle birlikte telefonun kilit ekranı sürekli normal ekranla iç içe geçmeye başladı. Örneğin telefon çaldığında ekran kilitliyse kilit ekranıyla arama ekranı birbirine giriyor ve kilidi açmam gerekiyor ya da ses kısma tuşuna çift tıklayarak kamerayı açarsam yine kamerayla kilit ekranı birbirine girmiş bir şekilde duruyor ve yine kilidi açmam gerekiyor. Örnek bir ekran görüntüsü yükledim sizde de bu sorun var mı?

Ayarlardan,sistem ayarlarını sıfırlayın.

Ayarlar>ek ayarlar>yedekle sıfırla> tüm verileri sil> sadece sistem ayarlarını sıfırlayın
Mesajlar birleştirildi:

Olmazsa hard reset atınız, yine olmazsa iyileştirme güncellemesi beklemelisiniz.

Upvote 0

remziberke

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ayarlarımı sıfırlamak istemiyorum ya yeni güncellemeyi bekleyeceğiz galiba neyse teşekkürler yine de.

Upvote 0