Yardım Reno 4 lite msj ve müzik

Muchel_333

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Formda yeniyim bir kaç sorum olacak oppo reno 4 lite telefon aldım 2 hafta oldu dolaşımdayken normal msj geliyor ben ekranı indirdiğimde msji cevapla seçeneği gelmiyor msji sil okundu olarak işaretle çıkıyor ben msja girip cevaplayıp tekrar dolaştığım yere geliyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mı birde müzikler oppo müzik uygulamasında gözüküyor hemen saniyler içinde sırayla kayboluyor 250 müzik resmen havaya uçuyor yardımınızı bekliyorum

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Müzikleri needen indiriyorsunuz kayboluyor

Son düzenleme:
Upvote 0

yusufzozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
ben de aynı zamanda aldım aynı telefonu smsler bildirim panelinden yanıtlanmıyor ancak diğer uygulamalar insta , whatsapp bildirim panelinden yanıtlanabiliyor hatta oyun oynarken bile çok rahat mesajlaşabiliyoruz müzik konusuna gelecek olursak ben de telefon kopyalayıcı ile eski telefonumu kopyaladım ama müzikleri girip gördüm ikinci defa girdiğimde yoktu ancak spotify kullandığım için sorun olmuyor bi hafta önce snaptube ile bi müzik indirdim hâlâ duruyor silinmedi.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
ben de aynı zamanda aldım aynı telefonu smsler bildirim panelinden yanıtlanmıyor ancak diğer uygulamalar insta , whatsapp bildirim panelinden yanıtlanabiliyor hatta oyun oynarken bile çok rahat mesajlaşabiliyoruz müzik konusuna gelecek olursak ben de telefon kopyalayıcı ile eski telefonumu kopyaladım ama müzikleri girip gördüm ikinci defa girdiğimde yoktu ancak spotify kullandığım için sorun olmuyor bi hafta önce snaptube ile bi müzik indirdim hâlâ duruyor silinmedi.
Smsler için

Ayarlar>uygılalama yönetimi>uygılalama listesi buradan sms girip bidirim ayarlarını kontrol ettiniz mi acaba

Upvote 0

Prometheus38

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A73
Formda yeniyim bir kaç sorum olacak oppo reno 4 lite telefon aldım 2 hafta oldu dolaşımdayken normal msj geliyor ben ekranı indirdiğimde msji cevapla seçeneği gelmiyor msji sil okundu olarak işaretle çıkıyor ben msja girip cevaplayıp tekrar dolaştığım yere geliyorum bunu düzeltmenin bir yolu var mı birde müzikler oppo müzik uygulamasında gözüküyor hemen saniyler içinde sırayla kayboluyor 250 müzik resmen havaya uçuyor yardımınızı bekliyorum
Akıllı kenar çubuğunu kullanabilirsiniz bu tür durumlar için, mesajlar, whatsapp gibi uygulamaları kullandığınız uygulamaları kapatmadan küçük bir ekranda açıp cevabınızı yazıp küçük ekranı kapatabilirsiniz. Akıllı Kenar çubuğunu etkinleştirmek için, ayarlar>kolaylaştırıcı araçlar>akıllı kenar çubuğu.

Upvote 0

birkullanıcı

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Realme
Varsayılan oppo mesaj uygulamasında color os 7 / realme ui 1 sürümünde cevapla seçeneği yok. Sadece okundu ve sil seçeneği var. Bu yazılımın kendisinden kaynaklı bir durum. İstersen play store da android mesajlar uygulamasını kullanabilirsin cevaplama seçeneği için.

Müzik için Telegram'da oppo&realme system app update grubu var. Oradan tüm sistem uygulamaların güncellemelerini edinebilirsiniz.

Son düzenleme:
Upvote 0

Muchel_333

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Müzikleri needen indiriyorsunuz kayboluyor
Hafıza kartında var kardeşim daha önceki müziklerim indirme yok
Mesajlar birleştirildi:

Sağol kardeşim cvbin için

Upvote 0

süleyman alkan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A52
Bende kişiler, mesajlar, ve telefon uygulaması olarak google ın uygulamalarını kullanıyorum tavsiye ederim..

Upvote 0