Yardım Reno 4 lite şarj ve wild rift sorunu

ALPER ERDİL

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Sorunun birisi daha önce açılmış olsada tam olarak bu iki sorunun birlestiği konuyu açma gereksinimi duydum . Bakın saçma sapan önerileriniz sizin olsun . Şöyle yaparsan belki çalışır , aman efendim parlaklığı kıs şarjın gitmez vs . Sizde kalsin . Oppo Türkiye sayfasının admini , yetkilileri kimse çıksın açıklasınlar . Kardeşim guncellemeden yada yazılımdan kaynaklanan bu iki sorun şu şu tarihte çözüme kavuşacaktır diye . Burada şakşakcılık yapıp aman oppoya laf ettirmeyelim , idare edelim kafasında olursaniz çok insanın hakkina girersiniz yapmayın , ayıptır . Eğer burdaysanız lütfen işinizi yapın ..

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Bu forum OPPO'yu övme, sevme, yüceltme, tapma forumu değil. Bu markayı kullanan kullanıcıların sorunlarını dile getirme, çözüm bulma fırsatı oluşturma, yüksek çoğunluk oluşturarak bir topluluk olma, topluluk olarak sesinizi OPPO Türkiye şirketine duyurma şansı vs. ortamı burası.
  1. Forum yönetim ekibinde bir kişi bile OPPO Türkiye'de çalışan birisi değil. Yani şirkette yetkili kimse aramızda değil. Ha, gizli bir isimle üye olup aramızda olma ihtimalleri var mı? %5 bile olsa var, ihtimal ihtimaldir. Bilemeyiz.
  2. Güncellemeleri biz vermiyoruz, OPPO Türkiye de vermiyor, OPPO Global yayınlıyor. Bu sebeple OPPO Türkiye'nin eksik kalıp saçma sapan yorumlarla olayı geçiştirmeye çalışmasıyla biz müzdarip olup tüm küfürü biz yiyoruz. Güncellemeleri biz vermediğimiz için tarih vermemiz İMKANSIZ. Üstüne üstlük güncellemeyi OPPO Türkiye'nin bile kontrol edemediği yerde.
  3. Bu forumda "herhangi bir markayı yerme, aşağılama, küçük düşürme" ne kadar yasaksa, şakşakçılık yapmak da o kadar yasak. Akıl ve mantık çerçevesinde, saygılı ve seviyeli kötü eleştiriler, iyi eleştiriler serbest.
  4. Şahsi olarak işimden ötürü teknik bilgiler ile foruma yardımcı olmaya çalışıyorum. İnsanları hiçbir şey bilmiyorsun gibi yargılarla yaklaşmayın.
  5. Sabırlı olmayı öğrenin.
  6. BURASI RESMİ OPPO TÜRKİYE SİTESİ DEĞİL, FAN VE YARDIMLAŞMA FORUMU
  7. BURASI RESMİ OPPO TÜRKİYE SİTESİ DEĞİL, FAN VE YARDIMLAŞMA FORUMU
  8. BURASI RESMİ OPPO TÜRKİYE SİTESİ DEĞİL, FAN VE YARDIMLAŞMA FORUMU
  9. BURASI RESMİ OPPO TÜRKİYE SİTESİ DEĞİL, FAN VE YARDIMLAŞMA FORUMU
  10. BURASI RESMİ OPPO TÜRKİYE SİTESİ DEĞİL, FAN VE YARDIMLAŞMA FORUMU

Upvote 0