Çözüldü Reno 4 Lite'de şarj sorunu yaşayanlar buraya

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Arkadaşlar güncellemeler geliyor ve düzeltme elbette yapılıyor fakat bir uygulama ile şarj sorununuzu tam anlamıyla çözebilirsiniz.
Uygulamayı indirdikten sonra pil optimizasyonu yapmanız gerekiyor ve 2 saat gibi bir sürede bitiyor. Optimizasyon bittikten sonra ise telefonunuzla biraz vakit geçirin ve aradaki farkı kendi gözleriniz ile görün

-Wifi bağlantısı gerekli
-Şarj %60'ın üstünde olmak zorunda.!

Son düzenleme:
Çözüm
Bu gibi uygulamalar bataryayı optimize etmek için bataryayı kullanır. Batarya uygulamaları çöplükten başka bir şey değildir. Zaten uygulamayı belirli bir süre kullandıktan sonra "Ayarlar > Pil" kısmında fazlasıyla pil tükettiğini söylüyor. Bu...

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Tercih sizlere kalmış hocam, Google Play'dan uygulamayı aratın ve gelen olumlu yorumları kendi gözlerinizle görün, tercih size kalmış
Mesajlar birleştirildi:

Ben zaten batarya konusunda sıkıntı yaşayanlar için açtım konuyu, arkadaş direk atlayıp uygulamayı bilmeden ahkam kesiyor. Yardıma muhtaç arkadaşların kafasına bile soru işareti sokuyor
Bilmeden ahkam kesmek mi? :D
Dev bir forum olan XDA içinde bile bu gibi programların zararlı olduğu söyleniyor. Siz bu konuyu açmadan önce araştırsaydınız kimin bilmeden ahkam kestiğini görürdünüz. İyi günler :D

Upvote 0

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Bilmeden ahkam kesmek mi? :D
Dev bir forum olan XDA içinde bile bu gibi programların zararlı olduğu söyleniyor. Siz bu konuyu açmadan önce araştırsaydınız kimin bilmeden ahkam kestiğini görürdünüz. İyi günler
Ben size birşey anlatamıyorum galiba, güncelleme almayan arkadaşlara çözüm yolu olarak sundum. Bende 4 senedir tabletime kadar tüm cihazlarda optimize ederim. Ben kendi araştırmalarıma, uygulamanın sunduğu avantajları görmezden gelip size inanmamı beklemeyin. İyi günler

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tercih sizlere kalmış hocam, Google Play'dan uygulamayı aratın ve gelen olumlu yorumları kendi gözlerinizle görün, tercih size kalmış
Mesajlar birleştirildi:

Ben zaten batarya konusunda sıkıntı yaşayanlar için açtım konuyu, arkadaş direk atlayıp uygulamayı bilmeden ahkam kesiyor. Yardıma muhtaç arkadaşların kafasına bile soru işareti sokuyor
Usluplarımıza dikkat edip karşılıklı saygı çerçevesinde bilgilerimizi paylaşalım lütfen !!!

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Ben size birşey anlatamıyorum galiba, güncelleme almayan arkadaşlara çözüm yolu olarak sundum. Bende 4 senedir tabletime kadar tüm cihazlarda optimize ederim. Ben kendi araştırmalarıma, uygulamanın sunduğu avantajları görmezden gelip size inanmamı beklemeyin. İyi günler
Sizin sunduğunuz uygulama bir çözüm yolu değil. Batarya ömrünü, gücünü veya performansını teknik olarak uygulamalarla arttırmak imkansız. Zaten ben sizin inanmanız için yazmıyorum. Diğer arkadaşlar için yazıyorum. Bu bilgileri göz önünde bulundursunlar ve ne yapmak istiyorlarsa yapsınlar. Kimseye karışmıyoruz :D
Bu konuya son yorumumdu. Tekrardan iyi günler

Upvote 0

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Sizin sunduğunuz uygulama bir çözüm yolu değil. Batarya ömrünü, gücünü veya performansını teknik olarak uygulamalarla arttırmak imkansız. Zaten ben sizin inanmanız için yazmıyorum. Diğer arkadaşlar için yazıyorum. Bu bilgileri göz önünde bulundursunlar ve ne yapmak istiyorlarsa yapsınlar. Kimseye karışmıyoruz :D
Bu konuya son yorumumdu. Tekrardan iyi günler
Global batarya şirketi tarafından üretildi, yardım bekleyen arkadaşlarımız yaparlarsa kendi gözleriyle farkı görürler zaten

Upvote 0