Çözüldü Reno 4 Piyasadan kalktı ve güncelleme gelmiyor

semihozgur

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno
Merhaba,
Gecen gün şikayet var üzerinden yazdım.
Güncelleme desteği kalktığı için telefonun piyasa değeri kalmadı ve 2 yıllık telefona destek vermedikleri için sorun yaşandığımı telefonu satmadığımı söyledim.
Ertesi gün oppo müşteri hizmetleri aradı ve daha kesin olmadığını , güncelleme gelebileceğini söylediler.
Neden piyasadan kalktığı ve güncelleme gelip gelmeyeceğini hakkında bilginiz var mıdır?

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba,
Gecen gün şikayet var üzerinden yazdım.
Güncelleme desteği kalktığı için telefonun piyasa değeri kalmadı ve 2 yıllık telefona destek vermedikleri için sorun yaşandığımı telefonu satmadığımı söyledim.
Ertesi gün oppo müşteri hizmetleri aradı ve daha kesin olmadığını , güncelleme gelebileceğini söylediler.
Neden piyasadan kalktığı ve güncelleme gelip gelmeyeceğini hakkında bilginiz var mıdır?
Firmalar cihazları belli bir yıl içerinde üretim saglar güncelleme yılla alakalı bir durum değil firmalar o telefona güncelleme desteği verebilir ki ornek x fırmasının ilk cıkardığı cihaz diyelim yıl olarak 2020 de cıktı bunun 2021 ve 2022 de cıkan cıhaz ları da var onların geriye dönük güncelleme verebiliyor. Firma o cihaz modelleri güncelleme listesine aldığı sürece güncelleme gelecektir @semihozgur

Upvote 0