Yardım Reno 4 pro ram yükseltme

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Zaten yazılımı sıkıntılı olan telefonumu bi güncelleme ile daha kötü yapmak istemiyorum eğer siz yaptıysanız bi fark yada kötü bir şey oldumu yada yazılım güncellemesi var yazısını nasıl kapatırım

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Zaten yazılımı sıkıntılı olan telefonumu bi güncelleme ile daha kötü yapmak istemiyorum eğer siz yaptıysanız bi fark yada kötü bir şey oldumu yada yazılım güncellemesi var yazısını nasıl kapatırım
Ayarlar> yazılım güncellemesi>sağ üstte dişli mevcut otomatik indir basınız açılan seçenekte izin verme ' yi seçiniz.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Başlık konunuz ile alakasız görünüyor. Ram ile ilgili ne sormak istediniz yada güncelleme yapmak istememeniz mi sorun tam olarak nedir.?

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar

Diğer Reno 4 Pro kullanıcıları güncelleme sonrası deneyimlerini elbet paylaşacaklardır.

Yazılım güncellemesi otomatik olarak inmiş ki size bildirimi gözüküyor. Bildirimin kaybolması için "Ayarlar" uygulamasının "Uygulama Bilgileri"ne giriniz > Bildirimleri Yönet > Bildirimlere İzin Ver'i devre dışı bırakınız. Eğer ki güncellemeyi yüklerseniz diğer güncellemede de bildirim gelmemesi için; Ayarlar > Yazılım Güncellemesi > Ayarlar ikonuna tıklayınız ve "Otomatik İndir"i devre dışı bırakınız. Bu sayede siz indirene kadar güncelleme bildirimi gelmez.

Upvote 0

Arda Timur

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Sanal ram guncellemesini yaptım sıkıntı yok ancak 132gb kullanılırken deneme amaçlı açtım suan 135gb kullanıyor

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Sanal ram guncellemesini yaptım sıkıntı yok ancak 132gb kullanılırken deneme amaçlı açtım suan 135gb kullanıyor
Depolama alanından 3 GB kullanarak ram'e dönüştürüyor. Olması gerektiği gibi.
Özelliği devre dışı bırakıp, telefonu yeniden başlatırsanız yine 132 GB'a düşer hafıza kullanımınız.

Upvote 0

Agcaemir

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Ya benim sıkıntım şu bu güncellemeden sonra yine farklı sıkıntılar yaşar mıyım? Onlar yorum yapsın diye yoksa güncelleme indi benden güncelleme yapmamı bekliyor onu kapatmayı deniyecem sadece kötü bir yorum duyarsam

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ya benim sıkıntım şu bu güncellemeden sonra yine farklı sıkıntılar yaşar mıyım? Onlar yorum yapsın diye yoksa güncelleme indi benden güncelleme yapmamı bekliyor onu kapatmayı deniyecem sadece kötü bir yorum duyarsam
Onun garantisi vermek mümkün değil maalesef.
Bazen aynı model olmalarına rağmen bazılarında sıkıntı olurken bazılarında olmuyor.

Upvote 0

Xtha

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Reno 4 kullanıcısıyım, mevcut ram artışı sanal olduğu için %100 5gb artmış diyemem ancak performans noktasında kesinlikle farkı bulunmaktadır. Tavsiye ederim. Güncellemeler sadece performans için değil aynı zamanda güvenliğiniz içinde önemlidir. O yüzden ayrıca öneririm.

Upvote 0