Reno 5 lite ColorOS12.1 Android 12 güncelleme geldi :)

bluedream.an

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ayarlar > uygulama yönetimi>uygulama listesi sağ üstteki 2 noktaya basın wifi yazın wifibackuprestore basın saklama alanı bölümden ön belleği ve verilerini siliniz.
Wifi unut yapın yeniden bağlanınız .

Yine olmazsa iyileştirme güncellemeleri ile düzelecektir.
WIFI de kopmalar yavaşlamalar ve geç bağlanmalar devam ediyor Oppoyla görüştüm 2 hafta kadar bekleyin güncelleme sonrası optimizasyonlar 2 hafta kadar sürer dedi. Umarım bu durum kendiliğinden çözülür.

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Merhabalar Reno 5 Lite cihazım android 12 güncelleme aldı benimde katkım olsun değişiklikleri paylaşıyım diye üye oldum. Ben akıcı ve hoş buldum güncellemeyi genel olarak bir sorun olmadı farkedilir bir derecede yavaşlama yok pilde de farkedilir bir değişiklik yok. Fakat Wifiyi çok hızlı açan cihaz güncelleme ile geç açar oldu. Hatta bazen wifi tuşuna basıyorum açmıyor wifiye basılı tutup içine girince açıyor. Düzelsin diye hard reset yaptım düzelmedi. Başka bu sorunu yaşayan var mı ?
Bende de şöyle birşey var; 5Ghz Wi-fi'ye bağlanmak istediğimde 5-10 sn bekliyor. 2.4 GHz de öyle birşey yok, hemen bağlıyor.

bluedream.an

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bende de şöyle birşey var; 5Ghz Wi-fi'ye bağlanmak istediğimde 5-10 sn bekliyor. 2.4 GHz de öyle birşey yok, hemen bağlıyor.
Aynısı. Ama ikisinde de farketmeksizin ev internetim 50 mgbit olmasına rağmen sanırsın 1 mgbit olarak kullanıyorum interneti. Çöp oldu telefon ya birisiyle iletişim kuracağımda mobil verimi açıyorum !

saim33

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
my oppo uygulaması ne işe yarıyor ve içeriğinde neler var?

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
OPPO A55'e de gönderin Android 12. Hâlen bekliyoruz, gelmemesinden dolayı çok sıkıldık.