Reno 5 lite Mayıs güvenlik güncellemesi geldi

Salih6969

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Ben reno 4 kullanıyorum açıkcasi elden çıkarmaya çalışıyorum sıkıldım artık

Cesurboy117

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bende bir an sevindim android 12 geldi diye ama güvenlik güncellemesi olduğuna bakınca biraz üzüldüm

ercan14

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bana henüz gelmedi güncelleme oppo nasil iş yapıyor anlamış değilim diğer firmalar aynı gün içinde herkese gönderim sağlıyor ve üstelik güncellemenin ne zaman gelecegini ve test aşamasında olup olmadığını ayrıca test süresinin bittiğini bile kullanıcılara sunuyor ama bu oppo da ben böyle bir şey görmedim illa birisi diyecek güncelleme geldi diye sonra herkesin haberi oluyor

yigittaner2

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Bana henüz gelmedi güncelleme oppo nasil iş yapıyor anlamış değilim diğer firmalar aynı gün içinde herkese gönderim sağlıyor ve üstelik güncellemenin ne zaman gelecegini ve test aşamasında olup olmadığını ayrıca test süresinin bittiğini bile kullanıcılara sunuyor ama bu oppo da ben böyle bir şey görmedim illa birisi diyecek güncelleme geldi diye sonra herkesin haberi
Güncelleme geldi ama güzel özellik gelmedi okadar reklamıni yaptılar emoloji özelliği oppo reno4 cloroos 12 geldi emoloji gelmedi

ercan14

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme geldi ama güzel özellik gelmedi okadar reklamıni yaptılar emoloji özelliği oppo reno4 cloroos 12 geldi emoloji gelmedi
Sanırım APK olarak yükleniyormus ama çok saçma diğer firmalarda bir uygulama gelecekse guncellemeden sonra direk telefona geliyordu atıyorum mesela Samsung Galaxy store mağazasına düşüyordu güncelleme olarak oradan indiriliyordu ama opponun uygulamalarını indirmek bulmak ölüm yani her telefona opponun göndermesi lazım otomatik olarak biz neden arama derdine düşüyoruz

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Evet gelmiş. Heyecan yaptım baktım güvenlik güncellemesiymiş

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-13-21-28-12-93_341863684efb323a7ec188c6aa7460f3.jpg
    Screenshot_2022-05-13-21-28-12-93_341863684efb323a7ec188c6aa7460f3.jpg
    315.6 KB · Görüntüleme: 34